Malwina Ha: [wiek, Big Brother, Instagram]

30 września 2019
Przez: : KS

Kolejną uczestniczką programu Big Brother, którą postanowiliśmy Wam przedstawić jest Malwina Ha. To bardzo intrygująca kobieta, na temat której widzowie często szukają informacji. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Malwina Ha: wiek

Ta piękna kobieta ma korzenie polskie oraz wietnamskie. Na co dzień mieszka w Polsce, jednakże styl życia, jaki prowadzi bardziej przypomina azjatycki, niż nasz rodowity. Według niej, ludzie pochodzący z Azji są tolerancyjni, gościnni oraz pracowicie, czego nie zawsze można powiedzieć o Polakach. Brunetka ma 29 lat i mieszka w Pruszkowie. Wśród innych mieszkańców domu Wielkiego Brata otrzymała ksywkę Babi.

Malwina Ha: Big Brother

Sama o sobie mówi, że mimo niskiego wzrostu potrafi postawić na swoim i jest bardzo zdecydowaną osobą. Co więcej, twierdzi, że każdy człowiek zasługuje na okazywanie mu szacunku. Religia, jaką wyznaje to buddyzm. Bezsprzecznie, cecha charakteru, która ją wyróżnia to szczerość. Po ciężkim dniu, najbardziej lubi relaksować się tańcząc w klubie w rytm ulubionej muzyki. Ponadto, prowadzi własny lokal karaoke, który mieści się w Raszynie. Oprócz tego, pracuje także jako fotomodelka.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malwina Big Brother

Co ciekawe, mimo młodego wieku ma już dwójkę dzieci. Niewątpliwie, lubi skupiać na sobie uwagę wszystkich dookoła. Uwielbia, kiedy coś się wokół niej dzieje. Nie skupia się na porażkach i wytrwale dąży do wyznaczonych celów. Jeśli coś sobie zaplanuje, zazwyczaj to osiąga. Twierdzi, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. W wolnym czasie lubi zaszaleć na zakupach i sprawia jej to naprawdę dużą frajdę.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malwina Ha: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą wyszukać jej konto na Instagramie. Jego nazwa to @babi91_official. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi już ponad 10 tysięcy użytkowników. Kobieta dodaje dużo zdjęć i chętnie dzieli się swoim życiem z innymi. Wśród fotografii znajdziemy efekty jej pracy na sesjach, ale również bardziej prywatne momenty z jej codzienności.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz