Połącz się z nami

„Mam talent”: takiego występu jeszcze nie było! Co na to jury?

Jury Mam talent

Rozrywka

„Mam talent”: takiego występu jeszcze nie było! Co na to jury?

Na początku września rozpoczęła się kolejna edycja uwielbianego przez widzów programu, Mam talent. Z zapowiedzi dowiadujemy się, że przed jury wystąpi 25-latek, który zaśpiewa utwór Tiny Turner. Jak mu poszło?

View this post on Instagram

A post shared by Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn)

Charakterystyka programu

Mam talent cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród widzów, ale i uczestników, którzy tłumnie pojawiają się na castingach.  Program, emitowany na stacji TVN od 2008 roku i po 2 latach przerwy powrócił na antenę i to z nowym składem.

Przypomnijmy, że w jury programu zasiadały takie gwiazdy jak Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki, Robert Kozyra i Agustin Egurrola. Warto zauważyć, że Agnieszka i Małgorzata zasiadają w jury od samego początku programu. Tym razem dołączył do nich Jan Kliment, znany z programu Taniec z gwiazdami. Zmiany pojawiły się również w gronie prowadzących. Szymona Hołownię zastąpił bowiem Michał Kempa.

Zasady programu są proste. Ochotnicy prezentują swój talent, a następnie są oceniani są przez jury. To oni decydują, kto weźmie udział w odcinkach na żywo. Wówczas o wyłonieniu zwycięzcy decydują widzowie. Zwycięzca programu otrzymuje czek na 300 tys. zł.

Marcin Prokop i Michał Kempa

Zapowiedź nowego odcinka

Już dziś, 18 września na antenie stacji TVN zobaczymy kolejny, emocjonujący odcinek Mam talent. Z zapowiedzi odcinka dowiadujemy się, że na scenie wystąpi m.in. 25-letni Vladyslav, których pochodzi z Ukrainy. Mężczyzna ukończył Chersońską Szkołę Kultury oraz Kijowski Uniwersytet Kultury i Sztuki, a po przyjeździe do Polski zdecydował się wystąpił w programie. Wykonał kultowy utwór Tiny Turner „Simply the best”. Jak mu poszło? Jurorzy oniemili, a Agnieszka Chylińska po usłyszeniu pierwszych taktów piosenki nie kryła szoku. Czy 25-latek przejdzie dalej? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku!

To jednak nie koniec zachwycających talentów, które zobaczymy w najnowszym odcinku. Przed jury zaprezentował się również m.in. chłopiec, który zagrał na gitarze elektrycznej. W mgnieniu oka porwał nie tylko znajdującą się na sali publiczność, ale również jury, od których otrzymał owację na stojąco. Fragment występu możecie zobaczyć na poniższym nagraniu:

Planujecie oglądać najnowszy odcinek talent show?

źródło: Instagram Mam talent, party.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry