Połącz się z nami

Mama Bibi z „Hotelu Paradise 3” wygląda jak jej siostra! Ciężko uwierzyć, że ma 41 lat!

Bibi pokazała swoją mamę. Są identyczne!

Z życia gwiazd

Mama Bibi z „Hotelu Paradise 3” wygląda jak jej siostra! Ciężko uwierzyć, że ma 41 lat!

Uczestniczka Hotelu Paradise 3 zaskoczyła wszystkich zdjęciem swojej rodzicielki. Bibi pokazała mamę, a internautom ciężko w to uwierzyć! 40-latka wygląda jak rówieśniczka Bogusi. Jednak jedno jest pewne, partnerka Simona urodę odziedziczyła po mamie!

Bibi poza Hotelem Paradise 3

Bogusława Brzezińska to jedna z uczestniczek Hotelu Paradise 3. Bibi już na samym początku stworzyła relację z Simonem, z który połączyła ją przyjaźń, a ostatecznie również miłość. Para przez dwa miesiące miała okazję się bardzo dobrze poznać, a każdy kolejny dzień razem w hotelu tylko utwierdzał ich, że są dla siebie stworzeni.

Zobacz także: Ola wyrzuciła Bibi z Hotelu Paradise 3

W ostatnich dniach w Hotelu Paradise 3 zawrzało. Do programu wróciła Ola, którą Bibi i Simona wyeliminowali kilka tygodni temu. Jej powrót zwiastował kłopoty w raju i tak też się stało. Powracająca uczestniczka miała wskazać mężczyznę, z którym stworzy parę, a jego dotychczasową partnerkę wyeliminować. Wybór Oli padł na Simona, zatem z programem musiała pożegnać się Bogusia, która do tej pory typowana była jako faworytka Hotelu Paradise 3.

Chociaż finał Hotelu Paradise jeszcze przed nami, uczestnicy już niemalże od początku emisji programu są bardzo aktywni w social mediach, gdzie pokazują część swoje życia. Oczywiście żadne z nich nie może ujawnić, które ze związków przetrwały po zakończeniu programu, jednak znaczną cześć swojej prywaty, niezwiązaną z Hotelem Paradise, pokazują.

Bibi pokazała swoją mamę!

Ostatnio na swoim InstaStories partnerka Simona pokazała kobietę, z którą wybrała się do restauracji. Jak się okazało piękna brunetka to mama Bogusi. Bibi pokazała mamę, czym bardzo zaskoczyła swoich obserwatorów. Aż ciężko uwierzyć w to, że kobieta, którą Bogusia przedstawiła w swojej relacji jest jej rodzicielką! Przekonajcie się sami!

Mama Bibi ma 41 lat
Mama Bibi z Hotelu Paradise 3

„Tak to naprawdę jest moja mama. Ile ty masz lat? 41?” – zapewniała Bogusia.

Nie da się ukryć, że 41-latka wygląda, jak rówieśniczka Bibi! Co więcej, uczestniczka Hotelu Paradise 3 jest bardzo podobna do mamy i z całą pewnością urodę odziedziczyła po niej.

Wam też ciężko było uwierzyć w to, jak wygląda mama Bibi?

Źródło: Instagram Bibi

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry