Połącz się z nami

Manowska o The Voice Senior! „Dałam tam całą swoją energię, euforię, wrażliwość”

Rozrywka

Manowska o The Voice Senior! „Dałam tam całą swoją energię, euforię, wrażliwość”

W sobotę, 28 grudnia poznaliśmy pierwszych zwycięzców pierwszej edycji programu The Voice Senior. Takiego formatu nie było jeszcze na naszych ekranach i jak mogliśmy zauważyć był to strzał w dziesiątkę, ponieważ słupki oglądalności mówią same za siebie. A co o tej produkcji myśli jego prowadząca Marta Manowska? Jak przyznała, nigdy wcześniej nie miała styczności z tak wielkimi emocjami! Zobaczcie! Manowska o The Voice Senior!

Chyba nikt nie przypuszczał, że wyczyny wokalne seniorów będą się cieszyły tak ogromną oglądalnością. Sam prezes TVP Jacek Kurski podczas finału wyszedł na scenę, gdzie potwierdził, że ostatni odcinek show oglądany był przez ponad 4 miliony ludzi, co jest imponującym wynikiem. Jak się okazuje nie tylko telewizja i zwycięzcy programu są wygranymi, ale do ich grona dołączyła również Marta Manowska, która dzięki poprowadzeniu show zdobyła jeszcze większą rzeszę fanów.

Marta Manowska swoją popularność zyskała dzięki temu, że została prowadzącą program Rolnik Szuka Żony. Ten format od wielu już lat leci na naszych ekranach i wciąż jest chętnie oglądany przez telewidzów. Kolejnym jej programem było Sanatorium Miłości, aż w końcu The Voice Senior, gdzie po raz pierwszy miała styczność z tak wielkimi emocjami. Jak wspomina swój udział w tym show?

Manowska o The Voice Senior!

Prowadząca udzieliła wywiadu dla portalu Plejada. pl. Jak wyznała, programy, które prowadzi, są o tyle trudne, że nie ma w nich żadnych dubli:

„W Rolniku nie ma dubli żadnych. Ja nie mogę się pomylić, przy powitaniu, przy rozmowach, czy przy pierwszych kontaktach. […] My nie jesteśmy aktorami. Podobnie jest w Sanatorium Miłości, właśnie dlatego, że podążamy za bohaterem, nie mamy możliwości pomyłek i dubli, tak jak w serialach”

A czym w takim razie różni się The Voice Senior od pozostałych programów, których prowadzącą była Manowska?

„Gramy to na żywo, więc tu też nie ma żadnych możliwości dubli. Dubla można zrobić przy zapowiedzi. To nie była aż tak wielka różnica, jak myślałam, bo koncentracja, sposób skupienia jest ten sam, ale energia jest inna. Energię dodaje studio, energię dodaje publiczność”

Jak również zaznaczyła Manowska, w tym programie chodziło o to, żeby pokazać charakter uczestników, bo to oni są tam najważniejsi. Najbardziej również cieszy się z tego, że ta produkcja powstała, a jak już wiemy, została ogłoszona druga edycja The Voice Senior, w której zapewne również zobaczymy Martę Manowska w roli prowadzącej.

„Ja się spalam w tym programie i dałam całą swoją energię, euforię, wrażliwość, wszystko”– dodała na zakończenie.

A Wy co myślicie o Marcie Manowskiej w roli prowadzącej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry