Marcela Leszczak i Michał Koterski są razem! Modelka potwierdziła związek z aktorem!

23 listopada 2021
Przez: : M.S.

Przypuszczenia mediów okazały się prawdziwe! Modelka i aktor ponownie się zeszli i znowu tworzą szczęśliwy związek. Marcela Leszcza potwierdziła związek z Michałem Koterskim!

Związek Leszczak i Koterskiego

Związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego przechodził swoje wzloty i upadki. Para poznała się kilka lat temu i niedługo po tym modelka zaszła w ciążę. Na świat przyszedł ich synek Fryderyk, który stał się oczkiem w głowie swoich rodziców. Niestety jakiś czas po narodzinach mówiono o kryzysie w związku Leszczak i Koterskiego, a niedługo po tym para rozstała się.

Rozłąka Marceli i Miśka nie trwała jednak długo, bo po kilku miesiącach spekulowano o tym, że para znowu jest razem. Przypuszczenia okazały się prawdziwe i modelka i aktor potwierdzili, że wrócili do siebie. Ich szczęście jednak nie trwało długo, bo w mediach ponownie pojawiły się pogłoski o rozstaniu Leszczak i Koterskiego. Niedługo po tym, spekulowano, że Michał spotyka się z młodą aktorką Dagmarą Bryzek, którą poznał na planie filmu Gdzie diabeł nie może tam pośle baby. Zakochani ponoć oszaleli na swoim punkcie, a wspólne zdjęcia prezentowali w social mediach.

Leszczak nie ukrywała niezadowolenia z takiego obrotu spraw. Wielokrotnie komentowała i “radziła” ówczesnej partnerce swojego byłego ukochanego, by ta uciekała od niego póki jest czas. Najwyraźniej modelka wiedziała co mówi, gdyż związek Bryzek i Koterskiego nie trwał zbyt długo. Pod koniec października media informowały, że para się rozstała.

Marcela Leszczak i Michał Koterski
scena z: Michał Koterski, Marcelina Leszczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Leszczak potwierdziła związek z Koterskim!

Wiele wskazuje na to, że Koterski wciąż nie mógł zapomnieć o matce swojego syna, gdyż niedługo po rozstaniu z Dagmarą, Koterski i Leszczak byli widywani razem. Spekulowano, że para ponownie do siebie wróciła. Po raz kolejny Przypuszczenia o powrocie Marceli i Miśka okazały się trafne. Podczas premiery filmu Dziewczyny z Dubaju, w którym miała udział Leszczak, modelka w końcu potwierdziła, że wróciła do Koterskiego:

“Nie będę z ludzi robiła niepoważnych, bo sami mogą zinterpretować to, co widzą. Nie chcieliśmy do tej pory o tym mówić, bo lepiej robić wszystko w ciszy. Michał też tego doświadczył i wie, że lepiej zachować jakąś część siebie dla samego siebie. My naprawdę spędziliśmy cudowny ostatni miesiąc i ani razu nie podzieliłam się tym w social mediach.” – powiedziała Leszczak w rozmowie z reporterem Plotka.

Zobacz także: Wspólne zdjęcie Koterskich

Marcela zdradziła również, że podjęli walkę nie tylko dla dobra synka, ale również nadal łączy ich uczucie. Skomentowała również były związek ukochanego:

“Zdałam sobie wtedy sprawę, że nic nie jest dane na zawsze i jeśli się nie pielęgnuje związku, to musimy mieć świadomość, że każdy sam może ułożyć sobie życie. Ja cały czas podtrzymywałam, że nie jestem gotowa na nowy związek z mężczyzną. A czy byłam wściekła? To jest zbyt mocne określenie, dla mnie Michała szczęście było bardzo ważne. Co przeżywałam w środku? Różne rzeczy, ale zostawię to dla siebie. Możesz się domyślić, co przeżywa osoba , która wychodzi ze związku, a ta druga układa sobie życie. Jest to na pewno trudne.

Modelka dodała, że Koterski przeprosił ją za to, że tak szybko upublicznił związek z Dagmarą Bryzek:

Przeprosił. I też za to, że był powściągliwy w uczuciach, we wrzucaniu zdjęć.”

W rozmowie z pomponikiem Leszczak wyjawiła również, że to Michał pierwszy wyciągnął rękę i chciał wrócić do ukochanej.

Para buduje swój związek od nowa, jednak jeszcze nie zdecydowała się razem zamieszkać.

Myślicie, że tym razem się im uda? Trzymamy kciuki!

Źródło: pomponik, plotek, Instagram Marceli Leszczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej