Połącz się z nami

Marceli Szklanny: [Warsaw Shore, Ewelona, Instagram]

Opisy gwiazd

Marceli Szklanny: [Warsaw Shore, Ewelona, Instagram]

Marceli Szklanny to jeden z tak zwanych świeżaków, którzy dopiero co dołączyli do najbardziej imprezowej ekipy w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że w programie ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’ odnalazł się bez najmniejszych problemów. Jeśli chcecie poznać go bliżej i sprawdzić co o nim wiadomo, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Marceli Szklanny: ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Niewątpliwe, program ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’ jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych produkcji w Polsce. Powstał on na podstawie amerykańskiej wersji, która cieszyła się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Dotychczas, stacja MTV wyemitowała trzynaście sezonów, podczas których poznaliśmy największych imprezowiczów w kraju. W programie nie brakuje dobrej zabawy, alkoholu oraz bójek. Nierzadko wzbudzają one wiele dyskusji w sieci oraz mediach społecznościowych.

Marcel ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Marceli dołączył do ekipowiczów w czasie trwanie ostatniego, czyli trzynastego sezonu. Jak do tej pory, liczba 13 wcale nie okazała się być dla niego pechową, ponieważ już może pochwalić się dużą popularnością. Niestety, ona temat jego życia prywatnego wiemy na razie niewiele. Jedynie zdradził, że na co dzień pracuje jako przedsiębiorca. Największą przyjemność sprawiają mu jednak imprezowe wieczory, gdzie czuje się jak ryba w wodzie, co z resztą pokazuje przed kamerami. Czy waszym zdaniem, ma szansę pozostać w ekipie przez dłuższy czas?

Marceli Szklanny i Ewelina ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Parcel – ponieważ tak nazywają go pozostali ekipowicze, szybko wpadł w oko najstarszej stażem uczestniczce ,,Warsaw Shore’’ Ewelonie. Jak można się było domyślać, podczas kręcenia sezonu między nimi nie brakowało zarówno romantycznych, jak i burzliwych momentów. O tym, czy ich uczucie przetrwało poza programem dowiemy się zaraz po zakończeniu emisji trzynastej edycji!

Marceli Szklanny: Instagram

Marcel prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marceliszklanny. Można się domyślać, że poprzez udział w ,,Warsaw Shore’’, jego aktywność śledzi tam już ponad 20 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry