Marcelina Zawadzka bez makijażu. Fani zachwyceni!

24 listopada 2019
Przez: : al.sobieraj

Marcelina Zawadzka bez makijażu pokazała się fanom na swoim Instagramie. Miss Polonia 2011 rzadko pokazuje się w naturalnym wydaniu, więc niewątpliwie było to dużym zaskoczeniem dla jej obserwatorów. Koniecznie zobaczcie, jak  gwiazda wygląda bez make upu – wciąż tak  samo pięknie?

Marcelina Zawadzka zdjęcia

To bezsprzecznie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce. Co więcej, gwiazda bardzo chętnie i często dzieli się swoim życiem na Instagramie. Możemy zobaczyć kulisy zarówno jej życia zawodowego, jak również prywatnego. Ostatnie zdjęcia, w którym pozuje w seksownym, koronkowym biustonoszu, wywołało wielkie emocje wśród obserwatorów.

Marcelina Zawadzka bez makijażu

Modelka przyzwyczaiła nas do swoich zdjęć w pełnym makijażu. Dlatego też wielkie emocje wywołała jej fotografia, na której jest całkowicie naturalna! Fani są zachwyceni, a komentarzy, jak również polubień pod zdjęciem wciąż przybywa.

Naturalna Marcelina Zawadzka

Gwiazda podkreśla, jak ważne dla niej są kosmetyki naturalne i dobry skład:

Uwielbiam rzeczy pochodzące z natury, tak samo jak i naturalne piękno – zawsze uważam, że warto podkreślać to co mamy – zamiast zmieniać się i upodabniać do innych. Dlatego też moją uwagę zwróciła polska marka kosmetyków UZDROVISCO  Powstała, aby przywracać kobietom to, co utracone, a nie zmieniać ich wygląd Maksymalne dawki składników aktywnych, unikalne roślinne esencje oraz lekkie formuły i przepiękny zapach pozwolą przypomnieć Ci, że jesteś #PieknaNaturalnie! 

Komentarze od fanów są jednoznaczne – wszystkim podoba się naturalna odsłona modelki:

Jesteś Piękna sama z Siebie żaden kosmetyk Ci nie potrzebny


Najpiekniejsza


O jak ładnie naturalnie ! 


Olśniewająco wyjątkowo 

Ta odważna fotografia Marcelina wzbudziła same pozytywne emocje wśród fanów. W dzisiejszych czasach naprawdę mało gwiazd decyduje się, aby pokazać się w tak całkiem naturalnej odsłonie!

Marcelina Zawadzka

Co sądzicie o naturalnej odsłonie modeli? Wolicie ją w pełnym make upie, czy może bez niego? Uważamy, że Marcelina Zawadzka bez makijażu wygląda równie pięknie, jak i bez niego. Brawa za odwagę!

źródła zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej