Marcelina Zawadzka boi się, że straci pracę w TVP?

19 listopada 2019
Przez: : M.S.

Po ostatnich rewolucjach w Telewizji Publicznej, żaden z prezenterów stacji nie może być pewny swojego losu. Marcelina Zawadzka boi się, że straci pracę w TVP? O swoich obawach opowiedziała reporterce jastrzabpost.

W związku z wielkimi rewolucjami przeprowadzanymi w Telewizji Polskiej, wielu pracowników stacji drży o swoje stanowiska. Chociaż Marcelina Zawadzka od lat jest prezenterką w porannym programie “Pytanie na Śniadanie”, jej los również nie jest do końca pewny.

O zaskakującej decyzji władz stacji mogły się przekonać Barbara Kurdej-Szatan oraz Monika Zamachowska, które od lat były związane z TVP. Basia z pewnością była główną twarzą stacji. Gwiazda prowadziła większość programów rozrywkowych stacji oraz była gospodynią imprez plenerowych. Po kilku latach współpracy stacja podziękowała jej za współpracę.

Podobnie było w przypadku Moniki Zamachowskiej. Prezenterka od 25 lat związana była z TVP. Jednak z dnia na dzień stacja zrezygnowała ze współpracy z Zamachowską.

Marcelina Zawadzka boi się, że straci pracę w TVP?

Marcelina Zawadzka skomentowała zaistniała sytuację w stacji. Wyznała, jak zareagowała na takie rewolucje w TVP:

“Jestem związana z tą stacją ponad 4 lata. Jestem w Pytaniu na śniadanie, na przestrzeni tego czasu wydarzyły się różne zmiany. Wynika to również z tego, że zmieniają się szefostwa Pytania na śniadanie. Przyglądam się temu z boku. Tyle mogę powiedzieć. A zmiany są rzeczywiście- nawet jeśli chodzi o osoby, który pracują w Pytaniu na Śniadanie. My się dowiadujemy tak w sumie z dnia na dzień”– wyznała w rozmowie z reporterką jastrzabpost. 

Prezenterka wyraźnie zaniepokojona jest swoim losem w stacji:

“Ja zawsze myślę pozytywnie. Staram się czerpać z życia ile mogę, bo w sumie nie wiadomo, kiedy przyjdzie koniec.”

Jakiś czas temu Zawadzka okrzyknięta została “Aniołkiem Kurskiego”, myślicie, że powinna obawiać się zwolnienie z TVP?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej