Połącz się z nami

Marcelina Zawadzka boi się, że straci pracę w TVP?

Marcelina Zawadzka boi się, że straci prace w TVP

Z życia gwiazd

Marcelina Zawadzka boi się, że straci pracę w TVP?

Po ostatnich rewolucjach w Telewizji Publicznej, żaden z prezenterów stacji nie może być pewny swojego losu. Marcelina Zawadzka boi się, że straci pracę w TVP? O swoich obawach opowiedziała reporterce jastrzabpost.

W związku z wielkimi rewolucjami przeprowadzanymi w Telewizji Polskiej, wielu pracowników stacji drży o swoje stanowiska. Chociaż Marcelina Zawadzka od lat jest prezenterką w porannym programie „Pytanie na Śniadanie”, jej los również nie jest do końca pewny.

View this post on Instagram

Le grand bleu 💙💎🗺🐋

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka) on

O zaskakującej decyzji władz stacji mogły się przekonać Barbara Kurdej-Szatan oraz Monika Zamachowska, które od lat były związane z TVP. Basia z pewnością była główną twarzą stacji. Gwiazda prowadziła większość programów rozrywkowych stacji oraz była gospodynią imprez plenerowych. Po kilku latach współpracy stacja podziękowała jej za współpracę.

Podobnie było w przypadku Moniki Zamachowskiej. Prezenterka od 25 lat związana była z TVP. Jednak z dnia na dzień stacja zrezygnowała ze współpracy z Zamachowską.

Marcelina Zawadzka boi się, że straci pracę w TVP?

Marcelina Zawadzka skomentowała zaistniała sytuację w stacji. Wyznała, jak zareagowała na takie rewolucje w TVP:

„Jestem związana z tą stacją ponad 4 lata. Jestem w Pytaniu na śniadanie, na przestrzeni tego czasu wydarzyły się różne zmiany. Wynika to również z tego, że zmieniają się szefostwa Pytania na śniadanie. Przyglądam się temu z boku. Tyle mogę powiedzieć. A zmiany są rzeczywiście- nawet jeśli chodzi o osoby, który pracują w Pytaniu na Śniadanie. My się dowiadujemy tak w sumie z dnia na dzień”– wyznała w rozmowie z reporterką jastrzabpost. 

Prezenterka wyraźnie zaniepokojona jest swoim losem w stacji:

„Ja zawsze myślę pozytywnie. Staram się czerpać z życia ile mogę, bo w sumie nie wiadomo, kiedy przyjdzie koniec.”

Jakiś czas temu Zawadzka okrzyknięta została „Aniołkiem Kurskiego”, myślicie, że powinna obawiać się zwolnienie z TVP?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry