Marcelina Zawadzka kusi biustem na Instagramie!

18 listopada 2019
Przez: : M.S.

Z pewnością Miss Polski 2011 to jedna z najatrakcyjniejszych polskich gwiazd. Jej większość zdjęć w social- mediach wprawia fanów w zachwyt. Tym razem Marcelina Zawadzka kusi biustem na Instagramie. Zobaczcie jej seksowne zdjęcia!

Marcelina Zawadzka swoją kariera rozpoczęła po zwycięstwie w wyborach Miss Polski 2011. Od tego momentu modelka stała się bardzo rozpoznawalna, a propozycje zawodowe zaczęły sypać się z rękawa. Gwiazda początkowo pracowała dla stacji TVN, a pod 2014 roku jest twarzą Telewizji Publicznej. Z pewnością Marcelina jest ulubienicą władz stacji, gdyż angażowana jest w coraz więcej projektów TVP. Ostatnio w “Voice of Poland” Zawadzka zastąpiła Basię Kurdej-Szatan. Natomiast spekuluje się, że być może modelka wraz z Adamem Zdrójkowskim poprowadzi również taneczne show TVP “Dance Dance Dance”.

Chociaż modelka powala swoją urodą, aktualnie jest singielką. Gwiazda przyznała, że jakiś czas temu, po roku związku, rozstała się ze swoim partnerem, również modelem Rafałem Jonkiszem. Wcześniej Marcelina spotykała się z przystojnym aktorem Mikołajem Roznerskim.

Zawadzka jest bardzo aktywna w social- mediach, gdzie często publikuje swoje odważne zdjęcia. Niejednokrotnie modelka wprawiała w zachwyt swoich obserwatorów, zamieszczając kuszące i zmysłowe foty. Bez wątpienia jej posty nie raz wzbudzały niemałą sensację.

Marcelina Zawadzka kusi biustem na Instagramie!

Tym razem gwiazda po raz kolejny sprawiła, że serca niejednego jej wielbiciela zabiło mocniej. Na dobranoc, Zawadzka zamieściła serię zdjęć, na których eksponuje swój piękny, obfity biust. Trzeba przyznać, że Marcelina dobrze wie, jak zachwycić swoich obserwatorów.

Pod opublikowanym zdjęciem modelki pojawiła się sporo komplementujących komentarz. Fani nie mogli wyjść z podziwu nad urodą swojej ulubienicy.

“Najpiękniejsza kobieta🔥💋”

“O wow ale petarda♥️”

“Ale sztos 🔥”

“Wzór godny naśladowania! Piękno samo w sobie!!! 😊”

My również nie możemy wyjść z podziwu nad urodą pięknej Marceliny!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej