Marcelina Zawadzka ma chłopaka? Kim jest i jak się poznali?

15 października 2020
Przez: : M.S.

Wszystko wskazuje na to, ze atrakcyjna prezenterka znowu jest zakochana. Portale plotkarskie właśnie poinformowały, o tym, że Marcelina Zawadzka ma chłopaka. Kim jest i jak się poznali?

Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych kobiet w polskim show- biznesie, dlatego dla wielu nie zrozumiałym było to, że wciąż je singielką. Chociaż jej nazwisko łączono z wieloma przystojniakami, jednak nie udało jej się stworzyć. Kilka lat była Miss Polonia podejrzewana była o związek z Mikołajem Roznerskim. Chociaż para nigdy nie potwierdziła plotek o domniemanym romansie, media okrzyknęły ich “najpiękniejszą parą”. Ich relacja jednak nie trwała długo, a niedługo po rozstaniu Marcelina zaczęła spotykać się z brazylijskim modelem, Leonardo Marquese. Ten związek również nie przetrwał, a jakiś czas później spekulowano, że Zawadzka zakochana jest w Misterze Polski, Rafale Jonkiszu. Niestety, w połowie zeszłego roku para rozstała się, a Marcelina tak skomentowała tą sytuację:

„Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem”

Od tego czasu minęło już trochę czasu, a piękna prezenterka nadal pozostawała singielką. Zawadzka skupiła się przede wszystkim na pracy i zapewniała, że mimo, iż czuje presje ze strony rodziców, sama nie zamierza na siłę się statkować i dobrze jej jako singielce.

Marcelina Zawadzka ma chłopaka?

Wszystko wskazuje na to, że jest już to nieaktualne, a była Miss Polonia jest zakochana. Jak podaje jeden z tygodników, Marcelina Zawadzka ma chłopaka, a jest nim Tomasz Włodarczyk, prywatnie przyjaciel Jarosława Bieniuka oraz Martyny Gliwińskiej. Mężczyzna jest architektem i na co dzień mieszka w Gdańsku. Z Marceliną poznali się przez wspólnych znajomych, a połączyło ich zamiłowanie do motoryzacji i sportu.

“Połączyło ich wspólne grono znajomych i podobne spojrzenia na świat. Dzielą też pasje — motoryzację i sport” podaje tygodnik.

Nowy ukochany jest dla Marceliny aktualnie ogromnym wsparciem. Przypomnijmy, że Zawadzka podejrzana jest o oszustwa podatkowe, w związku z czym, odsunięta została od prowadzenia porannego programu w TVP “Pytanie na Śniadanie” . Gwiazda ma zatem więcej czasu na odpoczynek. wraz ze swoim nowym chłopakiem Marcelina w lipcu spędziła wakacje w Grecji, a ostatnio wybrała się w góry.

Myślicie, że była Miss Polonia pochwali się w końcu swoim nowym partnerem? Do tej pory Zawadzka raczej chroniła swojego życia osobistego i rzadko wypowiadała się na temat swoich związków. Jak będzie tym razem?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej