Marcelina Zawadzka na ślubie siostry! Jej kreacja zachwyca!

30 grudnia 2019
Przez: : M.S.

Prezenterka pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego wesela. Marcelina Zawadzka na ślubie siostry wyglądała obłędnie! Panna Młoda postawiła na oryginalną kreację!

Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych i najsympatyczniejszych kobiet w polskim show- biznesie. Niestety jednak pomimo urody i wdzięku, gwiazda nie ma szczęścia w miłości i nadal jest singielką. Chociaż ma za sobą dwa związki z Rafałem Jonkiszem oraz Mikołajem Roznerskim, to jednak do tej pory nie znalazła kandydata na męża. Jak sama przyznała ciąży na niej presja chociażby ze strony rodziców, w kwestii ustatkowania. Tym bardziej, że właśnie za mąż wyszła jej siostra, Karolina!

Marcelina Zawadzka na ślubie siostry!

Marcelina jest dość aktywna w sieci, zatem zdarza się jej czasem zdradzić trochę prywaty. Tym razem gwiazda pochwaliła się ślubem swojej siostry, Karoliny Zawadzkiej. Zamieściła dość obszerną relację z uroczystości pokazując miedzy innymi pierwszy taniec pary, tort oraz kilka ujęć ślubnych. Wesele Karoliny i jej męża, modela Pawła Polaka, odbył się na Zamku w Malborku.

Z pewnością para młoda wyglądała bardzo oryginalnie. Uwagę przykuwa przede wszystkim Panna Młoda, która ubrana była w koronkowa sukienkę z mocno wyciętym dekoltem, a głowę zdobił spory, biały wianek. Jako okrycie wierzchnie Karolina wybrała białe futerko. Całość uzupełniaj wyrazisty makijaż i czerwonokrwiste usta. Stylizacja Panny Młodej z pewnością świetnie wkomponowała się w klimat miejsca, w którym odbywał się ślub i wesele.

Marcelina prezentowała się równie obłędnie. Ubrana była w śliwkową, dopasowaną sukienkę z głębokim dekoltem, idealnie podkreślająca jej figurę. Głowę zdobyła delikatna kolia, a całość uzupełniały wysokie szpilki z ozdobnym zapięciem. Marcelina wyglądało bardzo kobieco, jednak pozostała w niej naturalność i dziewczęcość.

Nie da się ukryć, że Zawadzkie urodę mają w genach. Karolina jest bardzo podobna do swojej sławnej siostry i wdziękiem nie odbiega od byłej Miss Polski.

Trzymamy kciuki za Marceliną, by to wkrótce ona mogła bawić się na własnym weselu!

A Wam jak podobają się weselne stylizacje sióstr Zawadzkich?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej