Połącz się z nami

Marcelina Zawadzka pochwaliła się PIĘKNYM MIESZKANIEM. Zobaczcie zdjęcia!

Z życia gwiazd

Marcelina Zawadzka pochwaliła się PIĘKNYM MIESZKANIEM. Zobaczcie zdjęcia!

Prezenterka Marcelina Zawadzka postanowiła zdradzić coś ze swojego prywatnego życia i pochwalić się jak mieszka. Pokazała swój piękny i luksusowy salon. Zobaczcie!

Marcelina Zawadzka odkąd w 2011 roku wygrała wybory Miss Polonia, korzysta ze swojej rozpoznawalności. Wzięła udział w kilku programach telewizyjnych takich „Taniec z gwiazdami” czy „Dance, dance, dance”, sprawdza się również doskonale w roli prezenterki, a od kilku lat także prowadzącej w telewizji śniadaniowej.

Obecnie śliczna Marcelina należy do jednych z bardziej lubianych polskich prezenterek, a jej życiem prywatnym- zwłaszcza ostatnio związkiem z Rafałem Jonkiszem- dociekliwie interesują się tabloidy. Sama zainteresowana jednak nie opowiada wiele o swoim życiu prywatnym, ale dzięki mediom społecznościowym czasami zdradza rąbka tajemnicy. Jakiś czas temu poprzez wymowne zdjęcie dowiedzieliśmy się, że remontowała mieszkanie, mało tego sama czynnie w nim uczestniczyła.

Wnętrz jednak nigdy sama nie pokazała mogliśmy jedynie domyślać się, że na zdjęciach publikowanych przez nią w tle – to właśnie jej mieszkanie. Tym razem zrobiła wyjątek i zaprezentowała swój stylowy salon, zdradzając, że przeszedł on właśnie znaczący lifting.

Możemy zobaczyć jasne, stylowe i luksusowe pomieszczenie. Wśród pastelowych odcieni pudrowego różu i oliwki, mocnym akcentem jest kanapa w kolorze ciemnej butelkowej zieleni. Jest ciepło i przytulnie, a wszystko- od mebli po dodatki – tworzy spójną całość.

„Dziękuje za tę metamorfozę! Uwielbiam nowy/stary pokój”– napisała Marcelina.

Zobaczcie to zachwycające wnętrze!


źródło: https://www.instagram.com/p/BzTKWeVoabP/
źródło: https://www.instagram.com/p/BzTKWeVoabP/

Niewątpliwie Marcelina ma piękne mieszkanie „z duszą” ! A wy co sądzicie ?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry