Marcelina Zawadzka w satynowej sukience z pazurem! Udana stylizacja?

28 lutego 2020
Przez: : W.M.

Za nami kolejna wiosenna ramówka jednej z największych stacji. Zobaczcie, jak wśród innych gwiazd stacji TVP wyglądała była Miss. Marcelina Zawadzka w satynowej sukience z pazurem!

Marcelina Zawadzka wielokrotnie udowadniała, że piękną urodą i zjawiskowymi stylizacjami potrafi przyciągać wzrok wszystkich wokół. Zobaczcie jej kolejną odsłonę. Połączenie tych kolorów jest naprawdę oryginalne!

Nie tak dawno temu widzowie stacji TVN mogli zapoznać się z najnowszą ramówką tejże stacji. Za nami kolejne wielkie wydarzenie w świecie telewizji. Tym razem to Telewizja Publiczna zdecydowała się zorganizować swoją ramówkę, przestawiając programy oraz seriale, które lada moment zagoszczą na ekranach telewizorów.

Ramówki stacji telewizyjnych to bez wątpienia wydarzenia, które przyciągają największe gwiazdy stacji oraz polskiego show-biznesu. Nie inaczej było przy prezentacji propozycji TVP, na której pojawiło wiele znanych twarzy.

Jedną z gwiazd, które od pewnego czasu związane są z Telewizją Publiczną, jest była Miss Polonia – Marcelina Zawadzka. 31-latka od kilku lat współprowadzi program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”, ale na swoim koncie ma także wiele innych projektów.

Marcelina Zawadzka w satynowej sukience!

Za nami wiosenna ramówka Telewizji Publicznej, na której oczywiście nie mogło zabraknąć Marceliny Zawadzkiej.

Prezenterka doskonale wie, jak przyciągnąć wzrok fotoreporterów. Tym razem piękna Miss wybrała dość oryginalną stylizację. Marcelina na ramówce TVP pojawiła się w satynowej sukience w zwierzęcy wzór. Krótka kreacja miała dość nietypowe połączenie dwóch kolorów –pomarańczowego oraz różowego. Zawadzka do najnowszej kreacji dobrała wysokie kozaki za kolano w kolorze beżowym.

View this post on Instagram

A post shared by TVP VOD (@tvp_vod)

Jak Wam podoba się Marcelina Zawadzka w satynowej sukience? Trafiona stylizacja?

https://www.instagram.com/stories/badzmyrazem.tvp/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej