Marcelina Zawadzka w sukni od Violi Piekut! Co za figura!

29 stycznia 2020
Przez: : W.M.

Dziennikarka zachwyciła najnowszą stylizacją, która podkreśliła jej nienaganną figurę! Marcelina Zawadzka w sukni od Violi Piekut!

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Marceliny Zawadzkiej! Od tej kreacji i urody dziennikarki, nie da się oderwać wzroku!

Marcelina Zawadzka z pewnością jest jedną najpiękniejszych kobiet w Polsce. Jej urodę doceniono między innymi w 2011 roku, kiedy to zdobyła tytuł Miss Polonia. Rok później wystąpiła w Miss Universe, gdzie osiągnęła spory sukces, kwalifikując się do finałowej 16-stki najpiękniejszych kobiet świata. Od tego momentu piękna modelka pnie się po szczeblach kariery.

Niedługo po sukcesach w konkursach piękności Marcelina rozpoczęła pracę w telewizji. Zaczynała od prowadzania programu „Projektanci na start”, a już od kilku lat owocnie współpracuje z Telewizją Polską, gdzie współprowadzi popularne pasmo „Pytanie na śniadanie”, oraz „The Voice of Poland”.

Poza pracą przed kamerami w roli dziennikarki Marcelina brała udział także w kilku programach rozrywkowych m.in. „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy „Dance, dance, dance”, a także spełnia się w roli aktorki.

Marcelina Zawadzka w sukni od Violi Piekut!

Modelka bardzo aktywnie prowadzi swoje konto w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją już ponad 504 tys. obserwatorów.

Marcelina postanowiła podzielić się z internautami najnowszymi zdjęciami i pokazała efekty pięknej sesji. Gwiazda TVP miała na sobie przepiękną suknię w kolorze pomarańczowym projektu Violi Piekut. Kreacja uwielbianej przez gwiazdy projektantki podkreśliła piękne i kobiecie kształty Marceliny, co zdecydowanie zauważyli również internauci. Pod najnowszymi zdjęciami modelki pojawiło się wiele komplementów pod adresem Marceliny.

„Jaka figura 😘🙌 Pięknie wyglądasz w tej sukience”

„Jak Ty kobieto powalasz kobiecym wdziękiem”

„Jak pięknie wyglądasz”

A jak Wam podoba Marcelina Zawadzka w pięknej kreacji projektu Violi Piekut? Nam zdecydowanie ta stylizacja przypadła go gustu! Marcelina wygląda w tej sukni bezbłędnie!

Projekty Violi Piekut to jedne z najchętniej wybieranych kreacji polskich projektantów wśród gwiazd polskiego show-biznesu. Po piękne suknie Piekut sięgają m.in. Justyna Steczkowska, Katarzyna Glinka czy Joanna Jabłczyńska.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Anna pisze:

    Jak zawsze Viola Piekut pokazuję kwintesencję i klasę. Każda jej sukienka to pomnik dla kobiecości.

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej