Marcelina Zawadzka wraca do “Pytanie na Śniadanie”!

17 sierpnia 2020
Przez: : MC

Marcelina Zawadzka wraca do “Pytanie na Śniadanie”! Po głośnej aferze związanej z oszustwem podatkowym kariera modelki zawisła na włosku. Okazuje się jednak, że widzowie domagali się jej powrotu.

Marcelina Zawadzka jest modelką i Miss Polonia z 2011 roku. Wygrana konkursu piękności dała jej przepustkę do występu w Miss Universe 2012. Dostała się wówczas do pierwszej 16. i tym samym była pierwszą Polską po 1989 roku, która zabrnęła w konkursie aż tak daleko. Prowadziła również „Pytanie na Śniadanie” . Ponadto, można było ją obserwować w takich produkcjach jak „Pierwsza miłość” czy programach telewizyjnych: „Taniec z gwiazdami” i „Dance Dance Dance”.

W ostatnich tygodniach było głośno o aferze podatkowej, w którą została wplątana Marcelina Zawadzka. Do mediów trafiła informacja, że prezenterka dokonała oszustwa podatkowego. Oskarżono ją o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy, za które grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Zawadzka również postanowiła zabrać głos w sprawie i wydała w związku z tym oświadczenie:

https://www.instagram.com/p/CDBGPzkp7iJ/

Marcelina Zawadzka wraca do “Pytanie na Śniadanie”!

Niedługo po aferze pojawiły się doniesienia o utracie przez Marcelinę stanowiska prezenterki w “Pytaniu na Śniadanie”. Okazuje się jednak, że Zawadzka przyciągała wielu telewidzów. Jak informuje Plejada:

“Szefowie wybaczyli Marcelinie i wierzą w jej niewinność. Mimo to jej losy ważyły się do końca. Część zespołu ma naprawdę duże wątpliwości. Ostatecznie zdecydowały słupki. “Pytanie na Śniadanie” bez Marceliny zanotowało spore spadki, a widzowie domagali się jej powrotu” – donosi informator Plejady.

Co sądzicie o powrocie Marceliny do programu śniadaniowego?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej