Marcelina Zawadzka wydała oświadczenie w sprawie afery podatkowej!

24 lipca 2020
Przez: : MC

Marcelina Zawadzka wydała na swoim Instagramie obszerne oświadczenie związane z aferą podatkową. Prezenterka wyjaśniła, że wiele informacji, które pojawiły się w mediach, są nieprawdziwe i napisała, na jakim etapie jest sprawa.

Marcelina Zawadzka jest modelką i Miss Polonia z 2011 roku. Wygrana konkursu dała jej przepustkę do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie piękności Miss Universe 2012. Marcelina dostała się wówczas do pierwszej 16. i tym samym była pierwszą Polską po 1989 roku, która zaszła aż tak daleko. Obecnie występuje w “Pytaniu na śniadanie” w roli prezenterki. Ponadto, można było ją obserwować w takich produkcjach jak “Pierwsza miłość” czy programach telewizyjnych:“Taniec z gwiazdami” i“Dance Dance Dance”

W ostatnich tygodniach o modelce zrobiło się wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą oskarżeń związanych z oszustwem podatkowym.

Warto przypomnieć, że kilka lat temu miała miejsce tzw. “karuzela vatowska”, która polegała na wyłudzaniu zwrotu podatku VAT lub niepłaceniu go. Co ciekawe, proceder ten uszczuplił polski budżet o 58 mln złotych. W mediach pojawiła się informacja, że w sprawę została wmieszana Marcelina Zawadzka. Jak jest naprawdę?

Zobacz także: Afera z Marceliną Zawadzką pozbawi jej posady w „PnŚ”? Zobaczcie, co dalej z jej karierą!

Marcelina Zawadzka wydała oświadczenie w sprawie afery podatkowej!

Swego czasu w mediach pojawiło się mnóstwo informacji na temat Marceliny i jej związku z aferą podatkową. Jak się okazuje, wiele z nich było nieprawdziwych. Zawadzka postanowiła zabrać głos i wydała na swoim Instagramie obszerne oświadczenie wyjaśniające sprawę. Okazuje się, że postępowanie sądowe jest w toku, a sama Marcelina świadomie nie popełniła żadnego czynu zabronionego. Ponadto, modelka zaznaczyła, że czyny zostały wykonane przez osoby trzecie i dotyczą potencjalnych nieprawidłowości podatkowych. Co więcej, wciąż trwa weryfikacja tych zarzutów. Prezenterka zaznaczyła także, że natłok oskarżeń i nieprawdziwych informacji nie był dla niej niczym przyjemnym, oraz że mocno przeżywa tą sprawę.

Całe oświadczenie znajdziecie poniżej:

Jak Waszym zdaniem zakończy się ta sprawa?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej