Marcelina Zawadzka zaszalała z fryzurą. Tak nie wyglądała jeszcze nigdy!

9 lipca 2020
Przez: : W.M.

Prezenterka TVP pokazała swoim obserwatorom swój nowy image i przyznajmy, jest bardzo odważny! Marcelina Zawadzka zaszalała z fryzurą.

Zobaczcie, jak wygląda Marcelina z burzą loków na głowie! Zwabiona fryzura w stylu afro to prawdziwy hit!

Marcelina Zawadzka od lat skutecznie podbija polski show-biznes. Dziś jedna z głównych prowadzących pasmo śniadaniowe „Pytanie na śniadanie” w Telewizji Publicznej, pierwsze kroki przed kamerą stawiała, występując w konkursach piękności. Już w 2003, 14-letnia wówczas Marcelina zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek, a kilka lat później w 2011 zakwalifikowała się do finału Miss Polonia, ostatecznie zwyciężając.

Po sukcesach w konkursach piękności Marcelina rozpoczęła pracę w telewizji, a widzowie zobaczyć ją mogli w roli prowadzącej w takich programach jak „Projektanci na start” czy „Lajk”. Od kilku lat z powodzeniem współprowadzi u boku Tomasza Wolnego śniadaniówkę „Pytanie na śniadanie” w TVP.

Marcelina Zawadzka zaszalała z fryzurą

Dziś Marcelina jest jedna z najpopularniejszych i zdecydowanie najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. 31-latka pochwalić się może ogromnym gronem fanów, którzy śledzą ją także na profilu w mediach społecznościowych.

Prezenterka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i relacjami, które dla nich nagrywa. To właśnie na swoim Instastory pokazała ostatnio zdjęcia z wizyty u fryzjera. Jak widać, Marcelina zdecydowała się na szaloną fryzurę w stylu afro.

marcelina zawadzka
https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/
zawadzka
https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Nie da się ukryć, że mocno kręcone włosy dodały wizerunkowi Marceliny nieco pikanterii, ale nam bardzo spodobał się nowy image gwiazdy.

marcelina zawadzka
https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

A jak Wam podoba się zwariowana fryzura Zawadzkiej? Dla nas to strzał w dziesiątkę i zdecydowanie czekamy na kolejne zmiany na głowie prezenterki.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej