Marcelina Ziętek ma nową fryzurę! W krótszych włosach i grzywce wygląda obłędnie!

16 kwietnia 2021
Przez: : M.S.

Partnerka Piotra Żyły postawiła na znaczną zmianę i zdecydowała się zaszaleć z włosami. Marcelina Ziętek ścięła włosy i zrobiła sobie grzywkę. W nowej odsłonie wygląda rewelacyjnie!

Co wiemy o Marcelinie Ziętek?

Marcelina Ziętek znana widzom jest z serialu stacji TVN 19+, gdzie od lat wciela się w rolę Kai Jarosik, jednej z głównych bohaterek. Jeszcze większą rozpoznawalność młodej aktorce przyniosła znajomość z Piotrem Żyłą, z którym Ziętek spotyka się od zeszłego roku. Chociaż do tej pory ani Marcelina, ani Piotr publicznie nie przyznali się do związku, jednak wiadomo, że Ziętek jest szczęśliwie zakochana, a nikt nie ma wątpliwości, że partnerem aktorki jest polski Żyła. Jej związek z polskim skoczkiem narciarskim wzbudził sporo kontrowersji, tym bardziej, że na temat nowej relacji swojego męża wiele do powiedzenia miała Justyna Żyła. Nie trudno zauważyć, że obie panie nie darzą się szczególną sympatią. Co więcej, jak donoszą media mają się one spotkać się w sądzie. Marcelina ponoć pozwała Żyłę za to, że ta groziła jej śmiercią.

Zobacz także: Żyła pozwana przez Marcelinę Ziętek

Jak większość gwiazd, Marcelina aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagrama Ziętek (@marceepan) śledzi blisko 80 tysięcy followersów, a liczba ta ciągle wzrasta. Młoda gwiazda zamieszcza na swoim profilu wiele zdjęć w różnych stylizacjach. Pokazuje również małą cząstkę swojego życia prywatnego, jednak nigdy nie zamieściła zdjęcia, na którym pozuje ze swoim ukochanym.

Marcelina Ziętek ścięła włosy i zrobiła grzywkę

W związku z nadchodzącą wiosną, Marcelina zdecydowała się nieco zaszaleć i odwiedziła fryzjera. Swoją metamorfozą pochwaliła się na swoim Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w totalnie nowej fryzurze. Ziętek ścięła włosy i zafundowała sobie grzywkę. Wszystko uwieczniła na zdjęciu, które zrobiła sobie na planie serialu, w którym gra 19+.

“Pracujemy dla Was 🥰” – podpisała post Marcelina Ziętek.

Niewątpliwie nowa odsłona Marceliny zachwyca. Podobnego zdania są również fani młodej gwiazdy, którzy nie szczędzą pochwał w komentarzach pod zamieszczonym zdjęciem:

“Bardzo ładnie Pani z grzywką”

Pieknie ❤️❤️🔥🔥”

“Ślicznotka😍😍😍😍”

“Ale pieknie wygladasz 😍😍😍😍”

A Wam, jak się podoba dziewczyna Piotra Żyły w nowej fryzurze?

Marcelina Ziętek ma nową, krótszą fryzurę i grzywkę
Marcelina Ziętek w nowej fryzurze na planie 19+

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz