Marcin Bosak: [wiek, filmy, żona, dzieci, TzG, Instagram]

29 stycznia 2020
Przez: : KS

Marcin Bosak to aktor, który w polskiej branży filmowej występuje już od wielu lat. Przez ten czas zagrał w wielu filmach, spektaklach, a przez to zdobył wielu fanów. Wystąpił także w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Marcin Bosak: wiek

Aktor urodził się 9 września 1979 roku. Pochodzi z Łodzi i tam tez się wychowywał. Ma młodszą siostrę Annę, która również jest znana szerszej publiczności i była finalistką programu You Can Dance. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Grywa nie tylko w produkcjach telewizyjnych, ale także na dekach teatru. Co ciekawe, wielokrotnie zdobywał Mistrzostwo Polski Juniorów w karate.

Marcin Bosak: filmy

W telewizji debiutował w epizodycznych rolach, między innymi w Miodowych latach, czy Na dobre i na złe. Jednakże, największą popularność przyniosło mu M jak miłość, gdzie w zeszłym roku powrócił do obsady. Oprócz tego, zagrał w Tylko mnie kochaj, Ciacho i Polityce.

Aktor był jedną z gwiazd 11. edycji Tańca z gwiazdami. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Marcin Bosak zrezygnował z dalszego udziału w programie i pożegnał się z widzami.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Marcin Bosak: żona

Przez wiele lat związany był również z aktorką Moniką Pikułą. Poznali się na studiach i zaprzyjaźnili. Później zdecydowali się na związek. Jednakże, ich drogi rozeszły się po 15 latach. Od 2018 roku Bosak związany jest z o  dwanaście lat młodszą Marią Dębską. Para pobrała się 15 sierpnia 2020 w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Zobacz także: Wszystko o Maria Dębska.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Ze swoją poprzednią partnerką ma dwoje dzieci: Władysława i Jana. Starszy z nich ma 11 lat, a młodszy 7. Mimo, że na co dzień ich wychowaniem zajmuje się matka, on bierze czynny udział w ich życiu.

Marcin Bosak: Instagram

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bosak.marcin. Jego aktywność śledzi tam ponad 24 tys. użytkowników.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

źródło: Instagram Marcina Bosaka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz