Połącz się z nami

Marcin Hakiel – dlaczego nie wróci do „Tańca z gwiazdami”?

Marcin Hakiel

Z życia gwiazd

Marcin Hakiel – dlaczego nie wróci do „Tańca z gwiazdami”?

We wrześniu rusza kolejna edycja Tańca z gwiazdami. Okazuje się, że Marcin Hakiel, który zyskał nie tylko popularność, ale również partnerkę dzięki programowi, już w nim nie wystąpi. Co jest tego powodem?

Marcin Hakiel urodził się 6 czerwca 1983 roku w Gdyni. Jest polskim tancerzem, choreografem, a także instruktorem tańca i przedsiębiorcą. Wystąpił w drugiej edycji Tańca z gwiazdami w parze z Kasią Cichopek. Para zwyciężyła, a ponadto reprezentowała nasz kraj w 1. Konkursie Tańca Eurowizji. Obecnie wychowują dwójkę dzieci – Adama ur. 2009 r. i Helenę ur. 2013 r. Są szczęśliwym małżeństwem i mieszkają razem na warszawskiej Sadybie. Ponadto wspólnie prowadzą szkołę tańca.

Marcin Hakiel nie wystąpi już w Tańcu z gwiazdami. Dlaczego?

Marcin Hakiel zyskał popularność dzięki udziałowi w słynnym, tanecznym programie telewizyjnym – Taniec z gwiazdami. Ponadto wygrał drugą edycję występując w parze z Kasią Cichopek. Para w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post opowiedziała nieco o występie w programie.

„Czasem jest to  bardziej show taneczne, gdzie połowa choreografii, to jest forma artyzmu tanecznego. Ja brałem udział tylko w pierwszych edycjach, ale niektórzy mają doświadczenie dwudziestu edycji. Chłopaki i dziewczyny świetnie wymiatają” – powiedział Marcin.

Okazuje się, że tancerz nie wystąpi już w kolejnych edycjach programu. Razem z Kasią zdradzili, że udział w Tańcu z gwiazdami pochłania mnóstwo czasu. Kiedy brali w nim udział byli studentami i nie mieli dzieci, więc mogli sobie na to pozwolić. Obecnie zajmują się wychowaniem dzieci oraz prowadzeniem szkoły tańca, przez co mają dużo mniej wolnego czasu.

„Marcin prowadzi swój biznes taneczny. W takim biznesie jest nie tylko taniec, a cała administracja, managment, struktury. Marcin jest bardzo zajęty. A od 10 lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dzieci. Taniec z Gwiazdami jest bardzo pracochłonny. My przygotowując nasze tańce spędzaliśmy na sali tanecznej od 6 do 8 godzin dziennie, aby to wszystko ogarnąć. Wtedy byliśmy studentami, były wakacje, nie mieliśmy za bardzo zobowiązań. Mieliśmy czas, aby się tym tańcem bawić. Dzisiaj z perspektywy biznesu, rodzicielstwa, moich zajętości ciężko byłoby to pogodzić”  – zdradziła Kasia w rozmowie z Jastrząb Post.

Chcielibyście zobaczyć Marcina Hakiela w Tańcu z gwiazdami?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry