Marcin Hakiel w końcu pokazał swoją partnerkę! Jest przeciwieństwem Kasi Cichopek!

8 września 2022
Przez: : M.S.

Jakiś czas temu były mąż Kasi Cichopek zdradził, że w jego sercu pojawiła się nowa kobieta. Do tej pory jednak nie ujawniał jej tożsamości. W końcu Marcin Hakiel pokazał swoją blondwłosą partnerkę!

Rozwód Cichopek i Hakiela

Na początku marca tego roku Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zamieścili na swoich profilach na Instagramie oświadczenie, w których poinformowali o swoim rozstaniu. Wiadomość, którą przekazali wówczas Hakielowie zelektryzowała polskie media. Nikt nie przypuszczał, że w związku tej zgodnej dotąd pary pojawił się kryzys.

Po rozstaniu Cichopek i Hakiela spekulowano, że aktorka spotyka się ze swoim programowym parterem, Maciejem Kurzajewskim. Oliwy do ognia dolały słowa Marcina, który w wywiadzie z Olą Kwaśniewską zasugerował, że w życiu jego żony pojawił się ktoś trzeci. Po czasie gwiazda TVP wyjaśniła, że z Kurzajewskim łączą ją jedynie stosunki zawodowe.

Hakiel pokazał nową partnerkę!

Na początku sierpnia Hakielowie rozwiedli się w spokojnej atmosferze. Jednak jeszcze przed rozwodem wyszło na jaw, że Marcin ma nowa partnerkę. Tancerz jednak zapewnił, że ucząc się na swoich błędach i będąc wcześniej w medialnym związku, teraz nie planuje tego robić.

ZOBACZ TAKŻE: Rozwód Cichopek i Hakiela

Jak donosili informatorzy, Kasia jest bardzo szczęśliwa, że jej były mąż układa sobie życie bez niej. Zapewniła, że życzy mu szczęścia i dodała, że nowa partnerka Marcina jest dobra dla ich dzieci.

Z całą pewnością wielu fanów tancerza zastanawia się, kim jest jego nowa partnerka. Do tej pory Marcin trzymał jej tożsamość w tajemnicy. Teraz w końcu Hakiel zdecydował się nieco uchylić rąbka tajemnicy i pokazał swoją ukochaną na Instagramie!

Chociaż na zdjęciu nadal nie widać twarzy nowej partnerki Marcina, to wiadomo, że w przeciwieństwie do Kasi jest ona blondynką.

Partnerka Hakiela
InstaStory Marcina Hakiela

Wynika z tego, że na ujawnienia tożsamości nowej miłości Marcina jeszcze będziemy musieli poczekać.

Źródło: Instagram Marcina Hakiela

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej