Marcin Jeliński: [wiek, kariera, Farma 3, Instagram]

15 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Kolejnym uczestnikiem, którego mamy przyjemność oglądać w trzecim sezonie programu Farma jest Marcin Jeliński. Koniecznie poznajcie szczegółowe informacje na jego temat.

Marcin Jeliński: wiek

Mężczyzna pochodzi z Gdańska i ma 31 lat. Jest bardzo tajemniczą osobą i wzbudza tym ogromne zainteresowanie i dlatego chce się go poznać bliżej. Powtarza, że albo się go kocha, albo nienawidzi. Jak sam o sobie mówi, jest nastolatkiem w skórze 30-latka.

Marcin Jeliński: kariera

Marcin na tę chwilę jest bezrobotny, ale bardzo ciekawy świata i ludzi. Z pewnością odnajdzie się w nowej roli w gospodarstwie na wsi.

Marcin Jeliński: Farma 3

Farma to reality show, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Do programu zgłaszają się osoby, które świadomie decydują się na porzucenie wygodnego nowoczesnego życia i pragną zamieszkać w wiejskim gospodarstwie. Niestety, uczestnicy nie mają dostępu do podstawowych udogodnień takich jak: bieżąca woda, prąd, a także nie mają telefonów i Internetu. Do ich zadań należy zajmowanie się gospodarstwem, opieka nad zwierzętami, a także uprawa dla siebie owoców i warzyw.

Nowy sezon programu Farma z pewnością przyniesie nam wiele emocji, a emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie Polsat. Gospodyniami programu są prezenterka telewizyjna i fotomodelka Marcelina Zawadzka oraz influencerka Ilona Krawczyńska, pomocą na wsi służy farmer Szymon Karaś. Dla zwycięzcy show przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 100 000 złotych i tytuł Super Farmera.

Zobacz także: Spore zmiany dla uczestników i widzów w nowym sezonie Farmy!

Marcin Jeliński: Instagram

Marcin należy do grona osób, które uwielbiają korzystać z mediów społecznościowych. Do jego ulubionego portalu należy Instagram, gdzie znajdziemy go pod nazwą @kaszubski_ksiaze. Ilość jego followersów wynosi obecnie 1125 osób, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej