Połącz się z nami

Marcin Kindla: [kim jest?, wiek, kariera, Halina Mlynkova, Instagram]

Opisy gwiazd

Marcin Kindla: [kim jest?, wiek, kariera, Halina Mlynkova, Instagram]

Marcin Kindla to wokalista i producent, który w polskiej branży muzycznej funkcjonuje już od wielu lat. Ostatnimi czasy, w mediach jest o nim głośno z powodu związku ze znaną wokalistką. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Marcin Kindla: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, z których dowiemy się, że Kindla urodził się 7 listopada 1979 roku, w związku z czym ma 41 lat. Pochodzi z miejscowości Świętochłowice, położonej w województwie śląskim. Jest nie tylko wokalistą i autorem tekstów, ale także potrafi grać na wielu instrumentach. Między innymi są to: gitara elektryczna, gitara basowa oraz instrumenty klawiszowe. Niedawno brał udział w poważnie wyglądającym wypadku samochodowym, z którego na szczęście wyszedł bez poważniejszych urazów.

Marcin Kindla: kariera

Na początku swojej przygody z muzyką, razem z bratem Robertem założył zespół, który nazwali swoim nazwiskiem. Po pewnym czasie, mężczyzna zdecydował się na karierę sądową. Jego pierwsza solowa płyta na rynku pojawiła się w 2011 roku. Od tamtej pory wydał trzy albumy solowe. Oprócz tego, często tworzył projekty z innymi artystami. Jest znany ze współpracy między innymi z Andrzejem Rybińskim, Ewą Farną oraz Stachurskim. Co ciekawe, wraz z Piotrem Kupichą skomponowali utwór ,,Więcej, jeśli się da’’, który telewidzowie mają okazję usłyszeć podczas czołówki serialu ,,Rodzinka.pl’’.

Marcin Kindla: żona

Wokalista i producent muzyczny, przez lata związany był z prezenterka telewizyjną znaną ze stacji TVS – Patrycją Tomaszczyk. Jednakże, jakiś już czas temu ich drogi się rozeszły. Niedawno, w mediach pojawiły się plotki na temat jego nowego związku. Mianowicie, mężczyzna miałby tworzyć parę z Halina Mlynkovą. Jak do tej pory, żadne z zainteresowanych nie odniosło się do tych informacji publicznie.

Marcin Kindla: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @marcinkindla. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 1,5 tysiąca użytkowników.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry