Połącz się z nami

Marcin Krakowiak: [wiek, walki, Tylko Jeden, Instagram]

Opisy gwiazd

Marcin Krakowiak: [wiek, walki, Tylko Jeden, Instagram]

Marcin Krakowiak to jeden z uczestników programu Tylko Jeden. Droga do KSW, który już w pierwszym odcinku dał poznać się jako prawdziwy wojownik. Tym samym zwrócił na siebie uwagę wielu telewidzów. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Marcin Krakowiak: wiek

Sportowiec urodził się 17 maja 1993 roku, a więc ma 26 lat. Pochodzi i na co dzień mieszka w Łodzi.  Również tam trenuje w jednym z klubów sportowych. Oprócz tego, jest także trenerem. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień oraz medali z profesjonalnych zawodów mieszanych sztuk walki. W programie dał poznać się jako prawdziwy walczak, udowodnił, że jest w stanie wiele poświęcić, aby stanąć do walki z wyznaczonym przeciwnikiem.

Marcin Krakowiak: walki

Do tej pory przegrał tylko jedną walką stoczoną na zawodach. Jednakże, w siedmiu był nie do pokonania. W trzech wygrał poprzez nokaut na przeciwniku, a cztery razy wymusił na nich poddanie. Każda z nich kończyła się przed regulaminowym czasem jej trwania. Z powodzeniem brał udział w Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski ADCC oraz BJJ. W związku z tym, nie ma się co dziwić, że zwrócił na siebie uwagę włodarzy federacji KSW.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@krakusekmma)

Marcin Krakowiak: Tylko Jeden. Droga do KSW

Nowa produkcja Polsatu Tylko Jeden. Droga do KSW ma wyłonić najlepszego z początkujących zawodników specjalizujących się w mieszanych sztukach walki. Dziesięciu mężczyzn zamieszkało pod jednym dachem, gdzie przejdą trudny okres treningowy i nie raz zmuszeni będą pokonywać własne słabości. Program poprowadzi odpowiedzialna niegdyś za KSW Girls Blanka Lipińska. Główną nagroda jest kontrakt z jedną z najlepszych organizacji w Europie o wartości 200 000 złotych.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@krakusekmma)

Marcin Krakowiak: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krakusekmma. Jego aktywność aktualnie obserwuje już ponad 3 tysiące użytkowników. Jeśli w programie będzie radził sobie, jak do tej pory, niewątpliwie liczba ta znacznie wzrośnie.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@krakusekmma)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry