Marcin Łopucki: [kim jest?, Katarzyna Skrzynecka, kariera, Instagram]

27 kwietnia 2020
Przez: : KS

Marcin Łopucki to kulturysta, który może pochwalić się wieloma tytułami zdobytymi w zawodach. Prywatnie jest mężem aktorki i jurorki programu Twoja twarz brzmi znajomo – Katarzyny Skrzyneckiej. Kim jest i co o nim wiadomo?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marcin Łopucki IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki)

Marcin Łopucki: kim jest?

Okazuje się, że Łopucki od lat jest związany z męskim fitnessem. Na swoim koncie ma wiele sukcesów w tej dyscyplinie. Między innymi, zdobył tytuł Mistrza Polski i Europy oraz Wicemistrza na zawodach o randze światowej. Ponadto, należał do kadry narodowej. Zajmuje się także trenowaniem innych. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Bydgoszczy. Mężczyzna ma 47 lat.

Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka

Na wieść o związku ze znaną aktorką Katarzyną Skrzynecką, media obszernie rozpisywały się w sieci kilkanaście lat temu. Ich ślub odbył się w 2009 roku, a kobieta do tej pory podkreśla, że Łopucki jest mężczyzną, na którego czekała przez całe życie. Ich relacja zaczęła się od koleżeństwa, a następnie przeszła w przyjaźń, lecz finalnie połączyło ich znacznie głębsze uczucie.

Zobacz także: Łopucki przeszedł poważną operację.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przezIFBB ELITE PRO (@marcinlopucki)

Marcin Łopucki: dziecko

Z Katarzyną Skrzynecką ma długo wyczekiwaną córkę Alikię Ilię. Dziewczynka urodziła się 23 listopada 2011 roku i jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Razem zajmują się jej wychowaniem oraz razem spędzają każdą wolną chwilę.

Marcin Łopucki został ojcem również w wieku 21 lat. Doczekał się bliźniąt – Pauli i Dawida ze swoją poprzednią partnerką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki)

Marcin Łopucki: pierwsza żona

Kulturysta wykazał się dużą odwagą oraz odpowiedzialnością, bowiem po rozstaniu z pierwszą partnerką zajął się wychowaniem ich dzieci. Warto dodać, że miał wtedy zaledwie 21 lat.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki)

Marcin Łopucki: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @marcinlopucki. Jego aktywność na chwilę obecną obserwuje ponad 11 tysięcy użytkowników. Mężczyzna dodaje tam wiele zdjęć, zarówno z treningów i zawodów, jak i życia prywatnego. Chętnie dzieli się również rodzinnymi fotografiami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki)

źródło: Instagram Marcina Łopuckiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz