Połącz się z nami

Marcin Malczyński: [kim jest?, wiek, kanał Youtube, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Marcin Malczyński: [kim jest?, wiek, kanał Youtube, Fame MMA, Instagram]

Marcin Malczyński to jeden z zawodników, których wszyscy zainteresowani mają okazję oglądać podczas gali Fama MMA. Nie da się ukryć, że walki, a także ich uczestnicy cieszą się ogromny zainteresowaniem także w sieci. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Marcin Malczyński: kim jest?

Niewątpliwie, wiele osób zastanawia się, ile lat ma Malczyński. Otóż, w sieci można dotrzeć do informacji, że urodził się on 6 sierpnia 1992 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 28 lat. Wszystko wskazuje na to, że na co dzień mieszka oraz pracuje nad rozwojem swojej kariery we Wrocławiu. Jak nietrudno się domyślić, jego młodszym bratem jest Dawid Malczyński, którego także mieliśmy okazję oglądać podczas gali Fame MMA. Co ciekawe, Marcin mierzy aż 196 cm wzrostu.

Marcin Malczyński: kanał Youtube

Bracie Malczyńscy stali się popularni głównie ze względu na prowadzony przez nich kanał na Youtube. Co prawda, na początku zdecydowanie częściej pojawiał się tam starszy z nich, lecz Dawid szybko dołączył do grona twórców internetowych. Największą popularnością cieszy się ich seriach ,,Typowy Dres’’, gdzie przytaczają zabawne sytuacje z życia. Na chwilę obecną, panowie mogą się pochwalić naprawdę liczną grupą fanów, na których wsparcie bardzo często mogą liczyć.

Marcin Malczyński: Fame MMA

Starszy z braci Malczyńskich po raz pierwszy zaprezentował swoje umiejętności w klatce podczas gali Fame MMA 5. Wtedy też, bez większego problemu pokonał Adbustera czyli Marka Hoffmana. W efekcie zdobył pas wagi średniej, który z resztą należy do niego do tej pory. Już niebawem, bo 6 marca 2021 roku na Fame MMA 9, Marcin zmierzy się z Jakubem Flasem znanym także jako Kubańczyk. Możemy być pewni, że ich walka będzie jedną z najlepszych tego wieczoru!

Marcin Malczyński: Instagram

Youtuber prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marcinmalczynski. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam ponad 354 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry