Marcin Prokop pokazał stare zdjęcie z Dorotą Wellman. Jak wyglądali?

3 kwietnia 2020
Przez: : MC

Marcin Prokop pokazał zdjęcie sprzed lat z Dorotą Wellman. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych duetów prezenterów telewizyjnych.

View this post on Instagram

A post shared by Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

Kilka słów o Marcinie

Marcin Prokop urodził się 14 lipca 1977 roku w Warszawie i jest polskim prezenterem telewizyjnym, felietonistą, publicystą oraz osobowością telewizyjną. Jako prezenter rozpoczął swoją karierę w 2001 roku w stacji MTV. Do 2007 roku pracował dla TVP2, natomiast później przeniósł się do TVN-u. Znany jest głównie z prowadzenia programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN” i talent show „Mam talent”. Od 2011 roku jest żonaty z Marią Prażuch-Prokop i wspólnie wychowują córkę Zosię. Więcej informacji na temat życia prywatnego znajdziecie TUTAJ.

Marcin Prokop pokazał zdjęcie sprzed lat

Marcin Prokop i Dorota Wellman to duet niemalże idealny. To świetnie zgranie zawdzięczają głównie dlatego, że przyjaźnią się również w życiu prywatnym, co pozwala im na luźne żarty oraz wyjście obronną ręką z każdej sytuacji. Ich programy prowadzone są w humorystyczny sposób, co pokochali widzowie.

Warto również wspomnieć, że Dorota w 2011 roku została laureatką nagrody Wiktory 2010 w kategorii prezenter telewizyjny. Ponadto, w 2008 wspólnie z Marcinem Prokopem otrzymała nagrodę Hiacynt w kategorii media, przyznawaną przez Fundację Równości „za oswajanie Polaków z innością przy porannej kawie”.

Dodatkowo Dorota otrzymała statuetkę Grubej Ryby w kategorii „Kobieta Koloru”. Radio Kolor doceniło ją za to, że dziennikarka wciąż czaruje swoim optymizmem, ciężką pracą, humorem i wielkim sercem. Ponadto w 2018 roku wygrała ranking „25. najcenniejszych polskich gwiazd 2018 roku” zorganizowany przez “Forbesa”.

Marcin Prokop na swoim profilu na Instagramie dodał zdjęcie z Dorotą sprzed lat. W opisie napisał:

“pokazałem dorocie żart primaaprillisowy.”

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów Marcina i Doroty:

“Przerażenie czy zachwyt 😱😉. Najfajniesza para dziennikarzy. Uwielbiam.”

“Najlepsi prowadzacy reszta sie nadaje do tarcia chrzanu u mnie w warzywniaku 😉”

“Mój ulubiony duet dziennikarski 😍”

Jak podoba Wam się stare zdjęcie Marcina z Dorotą? Lubicie ten duet?

źródło: Instagram MarcinProkop

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz