Marcin Rybak: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

2 września 2022
Przez: : KS

Marcin Rybak wziął udział w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia, który powrócił na antenę Polsatu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat oraz jakie ma doświadczenie w kuchnia, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Marcin Rybak: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci dowiadujemy się, że Marcin ma 33 lata. Okazuje się, że jest trenerem personalny w wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzi swoich podopiecznych, pracuje w jednej z warszawskich siłowni, a jakby tego było mało transmituje treningi na żywo w swoich social mediach. Mimo to, nieustannie stara się rozwijać pod kontem sportowym. Na swoim koncie ma już kilka sukcesów i wyróżnień w swojej branży.

Ponadto, prowadzi konto na Instagramie, na którym swoim obserwatorom pokazuje, że zdrowe i wartościowe jedzenie może być równie smaczne, a niekoniecznie nudne i monotonne. Jego pasją są również podróże.

Marcin Rybak
Marcin Rybak

Zobacz także: Co wiadomo o Jarku Grudzie?

Marcin Rybak: Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Marcin jest jednym z uczestników, którzy będą rywalizowali ze sobą w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia, który powraca na ekrany. Co ciekawe, posiłki, które najbardziej lubi to te, na których przygotowanie nie trzeba poświęcić wiele czasu. Odgrzewane jedzenie to coś, czego zdecydowanie nie popiera.

Obiektywnie uważa, że jego najmocniejszą stroną jest kuchnia polski i włoska. Sam stara się jeść zdrowo. Mimo to, podchodzi do tego bardzo racjonalnie. Na przykład, kiedy ma ochotę na coś bardziej kalorycznego przygotowuje tort lub jakieś inne szalone danie.

Jak każdy ma coś, czego nie jest zwolennikiem. Okazuje się, że w tym przypadku to tatar.

Marcin Rybak: Instagram

Marcin prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marcin_rym. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 11 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej