Marcin Tyszka broni El Dursi! Widzowie “Hotel Paradise” nie mają racji?

27 lutego 2020
Przez: : J.J

Klaudia El Dursi od samego początku wzbudza wokół siebie sporo kontrowersji. Wraz z nowym angażem musi liczyć się hejtem, który codziennie widoczny jest w sieci. Dziś, w obronie pięknej modelki stanął fotograf! Marcin Tyszka broni El Dursi! Widzowie “Hotel Paradise” nie mają racji?

Klaudia El Dursi to piękna kobieta o bardzo oryginalnej urodzie. Zawdzięcza ją połączeniu genów mamy Polki i ojca Libijczyka. Klaudia jest mamą dwójki synów. To jeszcze bardziej godne uwagi, ze względu na rewelacyjną figurę kobiety, której może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

El Dursi, choć miała kilka przygód w świecie show-biznesu zaistniała dopiero dzięki programowi “Top Model”. Choć na udział w programie zdecydowała się znacznie później niż swoje rywalki, już na wstępnie odniosła ogromny sukces. Klaudia otrzymała złoty bilet, które zagwarantował jej przejście do domu modelek. Choć nie wygrała programu szybko znalazła nowe angaże, w świecie show-biznesu.

Kiedy okazało się, że nowy program typu reality-show poprowadzi piękna modelka Klaudia El Dursi, fani jej nie kryli zachwytu. Wraz z pierwszymi odcinkami w sieci pojawiły się jednak liczne niepochlebne komentarze skierowane w stronę prowadzącej. Według niektórych widzów modelce brakuje spontaniczności, a osoba jej wygląda na bardzo sztywną bez potrzebnego luzu, przy tego typu produkcjach.

Marcin Tyszka broni El Dursi! Widzowie “Hotel Paradise” nie mają racji?

Choć w sieci rozpętała się prawdziwa burza pomiędzy hejterami, a obrońcami Klaudii głos postanowił zabrać słynny fotograf Marcin Tyszka, który poznał Klaudię w programie “Top Model”.

Mężczyzna przyznał, że jest to ogromny plus, że Klaudia wzbudza skrajne emocje. Dodał, że gdyby wszyscy ją kochali, nikt nie chciałby jej oglądać. Fotograf przyznał, że cieszy się, że program “Top Model” stał się trampoliną do kariery. Postanowił również dodać niewyretuszowane zdjęcia modelki, które potwierdzają, że doszła do tego miejsca dzięki swojej pięknej urodzie i ciężkiej pracy!

“widzę, że @klaudia_el_dursi ciągle budzi skrajne emocje… to bardzo bardzo dobrze … gdyby wszyscy Ją kochali, nikt nie chciałby Jej oglądać … nie ma nic gorrrrrszego gdy w show-biznesie mówisz, że ta Pani takia miła…brrrrr….mi jest miło że @topmodelpolskatvn stało się trampoliną do kariery i dosłownie i w przenośni … kto z Was czeka na kolejną edycję … czas myślec o castingach ???
Ps : wrzucam pare surowych zdjęć które nie były publikowane , zero retuszu… od tego wszystko się zaczęło od flaminga i trampoliny, no i sesji z Tysiem 🤗”

Wierzymy, że Klaudia El Dursi pokaże jeszcze hejterom, na co ją stać! Zgadzacie się z Marcinem Tyszką?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej