Połącz się z nami

Marcowe promocje Rossmanna 2+2 GRATIS – Jakie produkty? Na jakich zasadach?

Moda i uroda

Marcowe promocje Rossmanna 2+2 GRATIS – Jakie produkty? Na jakich zasadach?

W marcu 2019 roku sklep Rossmann postawił na promocję produktów do włosów. Akcja nazywa się „Poczuj wiosnę we włosach”. Trwa ona od 8 marca, czyli Dnia Kobiet, do 21 marca, do pierwszego dnia wiosny, ewentualnie do wyczerpania zapasów .

Co obejmuje promocja?

W ramach promocji 2+2 możemy kupić kosmetyki ze szerokiego grona produktów do pielęgnacji włosów, są to produkty różnych kategorii – zarówno męskie jak i damskie – możemy wybierać z wielu różnych rodzajów szamponów, odżywek, pianek, lakierów, czy produktów do koloryzacji, takich jak na przykład farby.

Kosmetyki zaliczające się do tej promocji są oznaczone na półce specjalną etykietką, więc bardzo łatwo je dostrzec. Pełen wykaz kosmetyków objętych promocją jest do wglądu na stronie internetowej sklepu Rossmann- tutaj link.

Warunki promocji

Warunkiem skorzystania z promocji 2+2 w sklepie Rossmann jest posiadanie karty Klubu Rossmann w aplikacji mobilnej. Za darmo dostaniemy 2 tańsze z 4 zakupionych produktów. Najbardziej logiczne zatem wydaje się być kupowanie w ramach tej promocji 4 dosyć drogich produktów, bo wówczas otrzymamy większy zwrot przy kasie.
Z promocji możemy skorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online.

Źródło:
https://www.rossmann.pl/

By skorzystać z marcowej promocji 2+2 w sklepach Rossmann musimy wybrać 4 różne produkty, które biorą udział w tej akcji. Musimy jednak pamiętać o tym, że muszą mieć one różny kod kreskowy lub numer katalogowy w sklepie online, bo tylko w takiej sytuacji otrzymamy rabat.
Jeden uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać tylko raz z tej akcji promocyjnej, podczas kolejnych zakupów rabat nie zostanie ponownie naliczony.
Aby skorzystać z promocji i otrzymać rabat, musimy przy kasie pokazać
zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann
.

Należy również pamiętać, że musimy robić przemyślane zakupy, bo produktów kupionych stacjonarnie w ramach promocji nie można oddawać ani wymieniać, a w przypadku zakupów online zwrócić należy cały zestaw.

Wszelkie informacje i szczegóły na temat marcowej promocji 2+2 w sklepach Rossmann jak zawsze znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej tej drogerii- link.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry