Połącz się z nami

Marczuk zdradziła imię dziecka! Jak czuje się w ciąży?

MArczuk zdradziła imię dziecka

Z życia gwiazd

Marczuk zdradziła imię dziecka! Jak czuje się w ciąży?

Była żona Cezarego Pazury jest w ciąży. Weronika Marczuk zdradziła imię dziecka i wyznała, jak czuje się w tym wyjątkowym stanie. Wyjawiła również bolesne wspomnienia.

Weronika Marczuk to była żona Cezarego Pazury. Oprócz tego, że była żoną znanego aktora, była również jurorką w jednym z tanecznych talent show „You Can Dance”. Niestety w wyniku podejrzeń, gdzie zarzucano Weronice łapówkarstwo, kobieta zniknęła z życia publicznego. Zapytana kiedyś o to, czemu wycofała się ze świata show- biznesu, odpowiedziała:

„Uważasz, że jak ktoś nie pokazuje się na ściankach, to znika? Rzadko się pojawiam zamierzenie, ale pracuję, żyję i mam się dobrze. Bo życie w dwóch krajach i pomiędzy nimi jest bardzo ciekawe”

Marczuk mieszkała z Ukrainie. Teraz Weronika po latach pojawiła się w mediach, a to wszystko za sprawą swojej ciąży i przeprowadzki do Polski. Ostatnio Marczuk oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. 48-latka jest już w ósmym miesiącu ciąży i z dumą prezentuje swój dość spory brzuszek.

View this post on Instagram

Warszawa Dom Wreszcie 🥰

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Kim jest partner Weroniki Marczuk?

Ojcem jej dziecka jest Polak, jednak Weronika nie ujawnia jego tożsamości. W rozmowie z reporterem „DDTVN” zdradziła czemu nie pokazuje swojego ukochanego, z którym jest już od ponad 7 lat:

„Po pierwsze jest jego życzenie, a po drugie to jest chyba rozsądne w naszych czasach dlatego, że byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i nie ukrywam, że wtedy ja z kolei nie byłam szczęśliwa z tym, że wszyscy o tym mówią i też to przeszłam. Nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć, ale bardzo dobrze rozumiem ludzi, którzy nie chcą tego przeżywać i szanuję to i będę wspierać.”

Problemy z zajściem w ciążę

Chociaż teraz para cieszy się swoim szczęściem i perspektywą przyszłego rodzicielstwa, niestety Weronika ma za sobą sporo nieudanych prób zajścia w ciąże i utrzymania jej:


Miałam próby zajścia w ciążę znacznie wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało. Traktuje to po prostu jako to, co ma się wydarzyć. Poza tym jest rodzina i ojciec dziecka, który na pewno da sobie radę w razie czego, ale nie myślimy o złym.”

Przyznała również, że już nie raz była w ciąży, jednak niestety kończyły się poronieniem:

„Było sporo prób i tragedii też. Próbuję po prostu wierzyć w to, że każde ciężkie czy szczęśliwe przeżycie jest nam dane, by dzięki temu wstać z kolan i pójść dalej.”

Marczuk przyznała, że podobnie jak ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan skorzystała w pomocy medycyny, a dokładniej z metody in vitro, dzięki której udało się jej cieszyć stanem błogosławiony:

„Koniecznie trzeba korzystać. Dlaczego korzystamy w innych sytuacjach normalnie z medycyny? Uważam, że można pomóc, w naszych czasach, kiedy jest tak ciężko z zajściem w ciążę.”w

View this post on Instagram

Spotkanie po latach, w rodzimej stacji TVN wzbudziło we mnie wiele emocji: i tych miłych, których był ogrom 🙌🥰, i tych skrytych… niełatwo jest wracać do wspomnień, o których starasz się zapomnieć… Trzeba to jednak przerobić, inaczej ciężar pozostaje, a domysły dosięgną cię jeszcze boleśniej, niż gorzka prawda. Do czego zmierzam. Z „tych nerwów” zapomniałam w tej rozmowie o ważnej rzeczy: W książce, która powstaje, poza moimi doświadczeniami, będzie też dużo przykładów z życia innych kobiet, które nieraz musiały przejść gehennę w swoim dążeniu do macierzyństwa. Zapraszam was, dziewczyny, do kontaktu na priv. Jeśli macie historie, którymi możecie się podzielić (wedle życzenia, anonimowo) – jeśli wasze problemy z zajściem, z ciąża, z porodem nie były typowe, a warto je opisać, przeanalizować i dać szansę innym, by mogli wyciągnąć wnioski, wiedzieć czego unikać lub jak sobie poradzić w podobnej sytuacji 😇 Wszystkie szczegóły przedstawię w indywidualnych wiadomościach i kontaktach 🙏 Dziękuje z góry za zainteresowanie, trzymajmy się, wspierajmy się niezależnie od okoliczności, bo nic nie jest ważniejsze niż każda z was, gdy zadbamy o swoje życie i samopoczucie – wszyscy wkoło będą szczęśliwi ❤️czego i wam i sobie życzę 🙌 #DDTVN#noweżycie#weronikamarczuk#moczyczen#lifeisyourslife#baby

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Weronika opowiedziała również, jak się czuje w ciąży. Przyznała, ze pierwsze miesiące były dla niej niezwykle ciężkie:

„Pierwsze pięć miesięcy bardzo się źle czułam i też pracowałam jeszcze w Kijowie, bo musiałam skończyć pewne sprawy i zakończyć swoją misje. I jeszcze przy tym nie mogłam sobie biegać, radować się, ćwiczyć, cokolwiek, bo ciąża była niełatwa. Potem, jak przeprowadzaliśmy już do Polski no to był z kolei nowy etap osadzania się na nowo. I też praca. I do dziś z resztą od rana byłam w pracy. Nie ma co siedzieć, jak można to trzeba działać”

Marczuk zdradziła imię dziecka!

Gwiazda zdradziła również, że spodziewa się córeczki i zdradziła jakie imię wybrała dla niej:

„Ania. Z tym mieliśmy największy problem, bo to co tutaj jest popularne i fajne, tam się nie wypowie albo będzie zbyt dziwne.”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry