Połącz się z nami

Marek Kalita: [wiek, filmy, żona, dzieci, Instagram]

Opisy gwiazd

Marek Kalita: [wiek, filmy, żona, dzieci, Instagram]

Marek Kalita to aktor, który na swoim koncie ma wiele ról w polskich produkcjach. Cieszy się także licznym gronem fanów. Mimo to, wciąż niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego, które stara się oddzielić od kariery. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Marek Kalita: wiek

Aktor pochodzi z Bytomia. Urodził się 1 października 1958 roku, a co za tym idzie ma 61 lat. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w Zabrzu, wybrał się na studia aktorskie do Krakowa. Została absolwentem tamtejszej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Jest nie tylko aktorem, ale także reżyserem i scenografem teatralnym. Przez lata aktywności zawodowej współpracował z wieloma placówkami.

Marek Kalita: filmy

W produkcjach filmowych zaczął pojawiać się zaraz po skończeniu szkoły. Najbardziej docenione role odegrał w Drogówce, Wszystko, co kocham, Czerwony pająk oraz Boisko bezdomnych. Na swoim koncie ma także role w serialach telewizyjnych, między innymi były to Ultraviolet, Wataha i Odwróceni. Ojcowie i córki. Oprócz tego pojawiał się również w epizodycznych występach.

Marek Kalita: żona

Aleksandra Popławska to również aktorka, znana z filmów Patryka Vegi oraz serialu Wataha. Z Kalitą dzieli ich znaczna różnica wieku. Jednakże, wydaje się, że 18 lat nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Co ciekawe, często spotykają się przy wspólnych projektach, zarówno filmowych, jak i teatralnych. Doskonale dogadują się w sprawach prywatnych, ale także zawodowych. W jednym z wywiadów, aktorka zdradziła, że zanim się poznali była nawet jego fanką.

Marek Kalita: dzieci

Para wychowuje wspólnie córkę, dla której wybrali imię Antonina. Okazuje się, że ona także ma za sobą swój debiut aktorski. Mianowicie, dziewczyna zagrała w jednym z odcinków serialu Na dobre i na złe. Rodzice zdecydowali się dla niej na edukację domową, co bardzo sobie cenią.

Marek Kalita: Instagram

Mężczyzna nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Jego nieliczne zdjęcia możemy jedynie znaleźć na profilu u jego partnerki.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry