Marek Piekarczyk obraził młodych wokalistów. Justyna Steczkowska mocno zareagowała!

5 listopada 2021
Przez: : M.S.

Podczas nagrań do The Voice of Poland, jednemu z jurorów puściły nerwy i wyraził on swoje zdanie na temat polskich, młodych wokalistów, co stało się tematem do mocnej wymiany zdań pomiędzy Markiem Piekarczykiem, a Sylwią Grzeszczak. Po tym jak Piekarczyk skrytykował młodych muzyków do sprawy zdecydowała się odnieść również Justyna Steczkowska, która wydała oświadczenie.

Piekarczyk skrytykował młodych muzyków!

The Voice of Poland to jeden z najchętniej oglądanych programów muzycznych w Polsce. Talent show dla młodych wokalistów od lat gości na ekranach naszych telewizorów i dzięki udziałowi w tym programie swoją karierę rozwija wiele wokalnych talentów.

Aktualnie, The Voice of Poland emitowane jest w polskiej telewizji po raz dwunasty. W jury zasiedli starzy wyjadacze: jak co niemalże każdą edycję – chłopaki z Afromental, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, natomiast swój debiut zaliczyła Sylwia Grzeszczak.

Niewątpliwie podczas trwania programu, jurorzy nie zawsze mają to samo zdanie i czasem dochodzi między nimi do dyskusji. Tak było i tym razem, podczas zapowiedzi nowego odcinka pomiędzy jurorami doszło do małej sprzeczki. Po występie jednego z uczestników Marek Piekarczyk był rozczarowany własną interpretacją:

„Ludzie mają takie swoje interpretacje, zmieniając linię melodyczną, która jest genialna. Jestem okrutny i bezwzględny. Będę tępił zjawisko niszczenia piosenek. Ja wiem, że czołówka polskiej estrady niszczy stare polskie piosenki. Kaleczy je, zmienia. Robią takie jakieś dziwne rzeczy z tych piosenek”

Zobacz także: Wymiana zdań pomiędzy Grzeszczak, a Piekarczykiem!

Ze słowami Marka nie zgodziła się Sylwia Grzeszczak, która ma zupełnie odmienne zdanie na ten temat:

„Chodzi o wyrażenie siebie. Jeśli dasz siebie, czyli zrobisz to na swój sposób, to też jest piękne. Powtarzalność jest dosyć sztampowa”

Steczkowska neguje słowa Piekarczyka

Po emisji zapowiedzi kolejnego odcinka głos zabrała Justyna Steczkowska, która wyraziła swoje zdanie w tej kwestii. Przyznała, że nie zgadza się ze słowami Piekarczyka i podkreśliła, że atutem każdego artysty jest własna interpretacja utworu:

“Uwielbiam Marka, ale w tej kwestii zupełnie się z nim nie zgadzam 🙂 W tym filmiku widzicie tylko fragment dyskusji (zapewne też nie zobaczycie całości w telewizji), ale chcę żebyście wiedzieli, szczególnie Ci wszyscy młodzi muzycy i wokaliści, że największym skarbem każdego artysty jest jego własna kreatywność, indywidualne podejście do każdego dźwięku czy piosenki, nawet tej w której ktoś już dawno nadał energie i siłę. Gdyby nie ludzka kreatywność i odwaga w tworzeniu nowego ze starego, tkwili byśmy wciąż w tym samym miejscu. Zawsze możemy zaśpiewać cover tak ja był zaśpiewany… Tylko wtedy powstaje pytanie w jakim celu? Skoro i tak nigdy nie dogonimy oryginału. Stara piosenka może dostać nowe życie tylko wtedy kiedy damy jej nową energię, ale ta energia musi być nasza. Każdy z nas jest architektem swojego życia. Cudownie jest czerpać z tego co już jest, zachwycać się tym co było. 😍 Wszystko to ma swoją wartość, ale trzeba zadać sobie pytanie czy chcemy świat obdarzać kreatywną energią czy być tylko kopią i echem tego co już było? Ciekawa jestem jakie jest Wasze zdanie❓”

Zgadzacie się ze słowami Justyny Steczkowskiej?

Źródło: Instagram Justyny Steczkowskiej, Instagram VoP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej