Marek Piekarczyk: [wiek, The Voice of Poland, choroba, żona]

2 grudnia 2019
Przez: : KS

Marek Piekarczyk ponownie zasiadł w programie muzyczny, TVP2 The Voice of Poland. Z tak bogatym bagażem doświadczeń na polskim rynku muzycznym może przekazać uczestnikom bezcenną wiedzę. Sprawdźmy, co wiadomo o jego życiu prywatnym, a także zawodowym!

Marek Piekarczyk: wiek

Artysta urodził się 13 lipca 1951 roku. Pochodzi z Poznania. Zanim zaczął karierę solową, występował w zespołach Sektor A, Biała 21, TSA i Ball’s Power. Podczas długiej przygody z muzyką miał okazję współpracować z różnymi wokalistami. Zagrał wiele koncertów, nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Co ciekawe, ma także za sobą gościnne role aktorskie. Próbował dostać się na Wojskową Akademię Techniczną oraz na architekturę, jednak nieskutecznie.

Marek Piekarczyk: żona

Po raz pierwszy ślub wziął, kiedy miał 27 lat. Związał się wtedy z 10 lat młodszą kobietą, z którą doczekał się dwójki dzieci – córki Sonii oraz syna Maćka. Jednakże, małżeństwa rozstało się po jakimś czasie. W 2002 roku zaczął spotykać się ze swoją drugą wybrankąKatarzynę Rogalską-Piekarczyk. Owocem ich związku jest syn Filip.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Marek Piekarczyk: choroba

Muzyk wyznał, że przez wiele lat zmagał się z depresją. Z biegiem czasu jego stan znacznie się poprawiał i udało mu się ją pokonać. Niewątpliwie, najgorsze chwile ma już za sobą. Jako nieliczny z ludzi znanych w show biznesie nie boi się mówić o tym głośno i chce dawać przykład innym.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Marek Piekarczyk: piosenki

Bezsprzecznie jest uznawany za polskiego prekursora w polskiego heavy metalu. Utwory, które najbardziej zapadły w pamięć jego fanom to między innymi Pierwszy karabin, Kocica, Wyciągam swą dłoń oraz Trzy zapałki. Płyty z jego genialnym wokalem szybko zyskiwały miano hitu i doskonale radziły sobie na listach przebojów.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Marek Piekarczyk: The Voice of Poland

Okazuje się, że Piekarczyk ponownie wcieli się w rolę jurora. Już wcześniej miał tę przyjemność i występował w edycjach The Voice of Poland. Pojawił się także jako juror w programie The Voice Senior, gdzie do rywalizacji staną wszystkie chętne osoby, które skończyły sześćdziesiąty rok życia. Ostatnio wrócił do roli trenera w 13. edycji The Voice of Poland.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz