Połącz się z nami

Marek Piekarczyk: [The Voice Senior, wiek, choroba, żona]

Opisy gwiazd

Marek Piekarczyk: [The Voice Senior, wiek, choroba, żona]

Marek Piekarczyk również zasiądzie w jury nowego programu TVP2 The Voice Senior. Z tak bogatym bagażem doświadczeń na polskim rynku muzycznym może przekazać uczestnikom bezcenną wiedzę. Sprawdźmy, co wiadomo o jego życiu prywatnym, a także zawodowym!

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Piekarczyk: wiek

Artysta urodził się 13 lipca 1951 roku. Pochodzi z Poznania. Zanim zaczął karierę solową, występował w zespołach Sektor A, Biała 21, TSA i Ball’s Power. Podczas długiej przygody z muzyką miał okazję współpracować z różnymi wokalistami. Zagrał wiele koncertów, nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Co ciekawe, ma także za sobą gościnne role aktorskie. Próbował dostać się na Wojskową Akademię Techniczną oraz na architekturę, jednak nieskutecznie.

Marek Piekarczyk: żona

Po raz pierwszy ślub wziął, kiedy miał 27 lat. Związał się wtedy z 10 lat młodszą kobietą, z którą doczekał się dwójki dzieci – córki Sonii oraz syna Maćka. Jednakże, małżeństwa rozstało się po jakimś czasie. W 2002 roku zaczął spotykać się ze swoją drugą wybranką. Owocem ich związku jest syn Filip.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Piekarczyk: choroba

Muzyk wyznał, że przez wiele lat zmagał się z depresją. Z biegiem czasu jego stan znacznie się poprawiał i udało mu się ją pokonać. Niewątpliwie, najgorsze chwile ma już za sobą. Jako nieliczny z ludzi znanych w show biznesie nie boi się mówić o tym głośno i chce dawać przykład innym.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Piekarczyk: piosenki

Bezsprzecznie jest uznawany za polskiego prekursora w polskiego heavy metalu. Utwory, które najbardziej zapadły w pamięć jego fanom to między innymi Pierwszy karabin, Kocica, Wyciągam swą dłoń oraz Trzy zapałki. Płyty z jego genialnym wokalem szybko zyskiwały miano hitu i doskonale radziły sobie na listach przebojów.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Piekarczyk: The Voice Senior

Okazuje się, że Piekarczyk ponownie wcieli się w rolę jurora. Już wcześniej miał tę przyjemność i występował w edycjach The Voice of Poland. Teraz pojawi się w programie The Voice Senior, gdzie do rywalizacji staną wszystkie chętne osoby, które skończyły sześćdziesiąty rok życia.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry