Połącz się z nami

Marek Włodarczyk: [wiek, kariera, Kryminalni, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Marek Włodarczyk: [wiek, kariera, Kryminalni, żona, Instagram]

Marek Włodarczyk to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Niewątpliwie, może pochwalić się grupą swoich wiernych fanów. W branży telewizyjnej działa już od wielu lat. Jeśli jesteście ciekawi, jak przebiegała jego kariera oraz co wiadomo o jego życiu prywatnym, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Marek Włodarczyk: wiek

Miastem rodzinnym aktora jest Łódź. Urodził się 6 października 1954 roku, w związku z czym ma 66 lat. Okazuje się, że branżą filmową interesuje się od najmłodszych lat. Już jako dziecko podglądał projekcje w kinie, które sąsiadowało z jego domem. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Marek Włodarczyk: kariera

Jeszcze podczas studiów poznał niemieckiego operatora, który umożliwił mu sprawdzenie się w branży filmowej w Berlinie. W trakcie swojej kariery grywał nie tylko w filmach i serialach, ale także licznych teatrach zarówno w Polsce jak i Niemczech. Co ciekawe, pracował tam także jako wykładowca sztuki aktorskiej. Widzowie mieli okazję oglądać go między innymi w ,,BrzydUli’’, ,,Kac Wawa’’, ,,Ostatnim klapsie’’ oraz ,,Sprawiedliwych’’. Oprócz tego, wziął udział w programach ,,Taniec  z gwiazdami’’ oraz ,,Agent – Gwiazdy’’.

Marek Włodarczyk: Kryminalni

Dużą rozpoznawalność przyniosła mu rola komisarza Adama Zawady w serialu ,,Kryminalni’’, który emitowany był przez cztery lata na antenie TVN. Głównie dlatego zdecydował się powrócić na jakiś czas z Niemiec do polski.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Maredarczyk (@marek_wlodarczyk_official)

Marek Włodarczyk: żona

Jego pierwszą żoną była również aktorka Grażyna Dyląg. Owocem ich związku jest syn Patryk. Następnie poślubił Niemkę Karen Friesicke, z którą ma dwoje dzieci. Po jakimś czasie, małżeństwo zdecydowało się na separację, a jakiś czas później kobieta popełniła samobójstwo. Aktualnie, jest związany z młodsza od siebie o 36 lat Sandrą Kościelniak.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Marek k (@marek_wlodarczyk_official)

Marek Włodarczyk: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marek_wlodarczyk_official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 14 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marezyk (@marek_wlodarczyk_official)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry