Połącz się z nami

Margaret pokazała zdjęcie ze swojego szamańskiego ślubu w Peru! Tylko spójrzcie na ich stroje!

Margaret pokazała zdjęcie

Z życia gwiazd

Margaret pokazała zdjęcie ze swojego szamańskiego ślubu w Peru! Tylko spójrzcie na ich stroje!

Margaret pokazała zdjęcie ze swojego szamańskiego ślubu! Co więcej, publikację fotografii połączyła z pierwszą rocznicą zawarcia związku małżeńskiego. Zobaczcie kadr z tej niesamowitej i oryginalnej ceremonii.

Margaret, a właściwie Małgorzata Jamroży to znana i niezwykle utalentowana piosenka, autorka tekstów i kompozytorka. Swoją sławę zawdzięcza swojej debiutanckiej płycie pt. „All I Need”, którą promowała piosenka pt. „Thank You Very Much.” Od 2020 roku jest również współwłaścicielką wytwórni płytowej Gaja Hornby Records, którą prowadzi wraz z mężem – raperem KaCeZetem. Dodatkową popularność przyniosła jej rola jurorki w programie muzycznym „The Voice of Poland”.

Zobacz także: Margaret szczerze o narkotykach: „Robi się ze mnie aktualnie ćpunkę”!

Margaret pokazała zdjęcie ze swojego szamańskiego ślubu

Artystka już w 2019 roku zapowiedziała, że chce odejść od kościoła katolickiego i poinformowała o dokonaniu apostazji. Ponadto jest weganką i często donosi się do mistyczne Gai – greckiej, mitologicznej bogini.

Margaret związana jest z Piotrem Kozieradzkim – raperem znanym pod pseudonimem KaCeZet. Para w styczniu 2020 roku pobrała się w Peru. Wówczas wzięli udział w szamańskiej ceremonii, która jest zgodna z tradycją rdzennych Indian. Informacja o ślubie pojawiła się na fan page’u Psychonauta Foundation, w którym czytamy:

„Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem”

W związku z pierwszą rocznicą zawarcia związku małżeńskiego, Margaret pokazała zdjęcie ze ślubu! Zobaczcie sami:

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy zasypali artystkę gratulacjami i życzeniami. Wśród nich czytamy:

„AAAAA ! Ale to szybko minęło ❤️ szczęścia !!”

„Cudownie ♥️ najlepszego na kolejne lata!”

„Pięknie widzieć was takich szczęśliwych ❣️”

„Piękna ❤️ Gratuluję Rocznicy”

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy szczęścia, miłości oraz kolejnych wspólnych lat!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry