Połącz się z nami

Margaret wypisała się z Kościoła! „Co tydzień spowiadałam się z masturbacji”!

News

Margaret wypisała się z Kościoła! „Co tydzień spowiadałam się z masturbacji”!

Margaret jest obecnie jurorką programu „The Voice of Poland”. Ma również ogromną rzeszę fanów, dla których bez wątpienia jest autorytetem. Czy jednak, po tak odważnym wyznaniu ich nie straci? Zobaczcie, jej szczere wyznanie! Margaret wypisała się z Kościoła!

Piosenkarka, a teraz jurorka (więcej na temat jurorów przeczytacie TUTAJ!). Margaret od jakiegoś już czasu jest w polskim show-biznesie, a jej utwory cały czas możemy słyszeć w radiu. Nie da się ukryć, że jest również wielkim autorytetem dla swoich fanów, o czym świadczy liczba obserwujących jej osób na Instagramie. Profil artystki obserwuje 895 tysięcy osób!

Jakiś już czas temu piosenkarka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym zaznaczyła, że wypisała się z Kościoła, bo nie podoba jej się jak podchodzi on do tematów cielesności!

„Co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane”

Jest to bez wątpienia bardzo odważne wyznanie i nie ma co ukrywać, że mogła nim przysporzyć sobie zarówno fanów, jak i przeciwników. Dochodziły słuchy, że to chwilowa „zachcianka” gwiazdy i jej fani mieli wątpliwości co do tych słów. Niemniej jednak, jak się okazuje, Margaret naprawdę postanowiła rozstać się z Kościołem i dodała do tego, że nie wierzy w Boga!

Margaret wypisała się z kościoła!

„Wypisuję się z Kościoła. Po prostu nie wierzę w Boga. To nie jest stan sprzed dwóch miesięcy, to rośnie we mnie od dawna. Postanowiłam przerwać milczenie, bo nie chcę być hipokrytką udającą wielką katoliczkę. Chcę być fair wobec katolików. Od dawna nie uczestniczę we mszach ani w życiu grupy, do której już po prostu nie należę. Bez sensu jest też źle mówić o Kościele, jeśli się do niego należy. Ja się już nie identyfikuję ze wspólnotą”

Nie pamiętamy, aby w polskich show-biznesie, ktoś zdecydował się na tak szokujące wyznanie. Bez wątpienia wypowiedź Margaret wpłynie na jej fanów, jednak skoro naprawdę stoją za swoją idolką murem nie powinno to nic zmienić!

Co uważacie o wyznaniu Margaret?

1 komentarz

1 komentarz

  1. Dan0001

    19 października 2019 w 14:26

    Brawa za odwagę, szczególnie w czsach umysłowej jesieni średniowiecza jaka zionie z umysłów kierujących tym krajem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry