Połącz się z nami

Kolejna CIĄŻA! MARIA KONAROWSKA spodziewa się pierwszego dziecka!

News

Kolejna CIĄŻA! MARIA KONAROWSKA spodziewa się pierwszego dziecka!

BABY – BOOM w polskim show-biznesie wciąż na topie. Teraz tą radosną nowiną, w swoich mediach społecznościowych podzieliła się Maria Konarowska, która jest w ciąży! To pierwsze dziecko aktorki, która w tym roku skończy już 39 lat!
Jak czuje się i wygląda przyszła mama? Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/Bq9QpSoAtrf/

Maria znana jest głównie z seriali tj. „Plebania” oraz „Pierwsza miłość”. Niemałą sławę przyniósł jej również występ w „Azji Express”, kiedy ze swoją przyjaciółką Agnieszką Włodarczyk zyskały masę fanów, zajmując zaszczytne drugie miejsce! Dziewczyny pokazały się jako pozytywne wariatki. Mówiono, że zachowują się „dziewczyny z sąsiedztwa”, a nie gwiazdy show-biznesu.

https://www.instagram.com/p/BPPnuoPjVOG/

Maria obecnie przechodzi przez bardzo wyjątkowy czas, jakim jest…ciąża!
Aktorka pochwaliła się zdjęciem, gdzie w letniej sukience eksponuje swój rosnący brzuszek, który jest już niemałych rozmiarów!

„No to ja już się mogę podzielić 🤗Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia ☺️🙌🏻🤰🏼🥰 „

https://www.instagram.com/p/By-yc2VCu-j/

Konarowska dołączyła do innych młodych kobiet, które czekają na przyjście na świat swoich pierwszych dzieci. Do grona przyszłych mam należy m.in. Joanna Krupa, Agnieszka Sienkiewicz czy Agnieszka Kaczorowska!

Nie znamy reszty informacji na temat dziecka Marii. Nie wiemy, jakiej płci będzie maluch oraz jakie imię wybrała aktorka dla syna bądź córki, ani w którym miesiącu ciąży jest.

https://www.instagram.com/p/ByFIp1JCQho/

Jedno jest pewne, choć gwiazda nie jest już najmłodsza, bo skończy w tym roku już 39 lat, bez wątpienia cieszy się z tego, co nastąpi!
Pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy od internautów oraz gwiazd. Wszyscy cieszą się ze szczęścia Marii i gratulują jej!
Wśród komentarzy pojawił się również komentarz Małgorzaty Rozenek – Majdan, która jak pisaliśmy (możecie przeczytać o tym TUTAJ) przechodzi właśnie terapię in-vitro, ponieważ marzy, by po raz kolejny zostać mamą. Komentarz brzmiał:

„To wspaniałe ❤️❤️❤️ gratulacje kochana 😘😘😘 „

Gratulujemy Marii i czekamy na dalsze wiadomości z jej strony!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry