Marianna Gierszewska jest w ciąży! Na co dzień zmaga się z poważną chorobą

25 lutego 2021
Przez: : MC

Marianna Gierszewska jest w ciąży! Aktorka za pośrednictwem Instagrama podzieliła się radosną nowiną. Już za kilka miesięcy wraz z mężem po raz pierwszy zostaną rodzicami!

Marianna Gierszewska jeszcze do niedawna była kojarzona pod nazwiskiem Kowalewska. Aktorka znana jest m.in. z roli w serialu “Pułapka”. Wystąpiła także w “Barwach szczęściach” i serialu pt. “Rojst”.

Marianna jakiś czas temu w rozmowie z “Wysokimi Obcasami” wyznała, że musiała zmierzyć się z poważną chorobą. Wrzodziejące zapalenie jelita grubego sprawiło, że konieczna była operacja. W wyniku choroby aktorka musiała nauczyć się żyć ze stomią. Ponadto wzięła udział w kampanii szerzącej świadomość o stomii i wystąpiła sesji zdjęciowej, prezentując bieliznę dla stomiczek.

“O mojej chorobie i stomii mówię otwarcie. Chciałabym, by każdy, kto z tego powodu zmaga się z wykluczeniem, mógł w pełni rozpocząć realizację swoich marzeń i pasji. Pragnę nieść wsparcie tym, którzy wstydzą się wychodzić z domu, realizować swoje zamierzenia zawodowe lub po prostu zwyczajnie umawiać się na randki. Stomia przy odpowiedniej pielęgnacji i dobrze dobranej bieliźnie naprawdę w niczym nie przeszkadza”– powiedziała Marianna.

Marianna Gierszewska jest w ciąży!

Aktorka jest niezwykle oszczędna jeżeli chodzi o życie prywatne. Wiadomo natomiast, że w październiku ubiegłego roku wzięła ślub z Miłoszem Gierszewskim. Tym razem okazuje się, że para już wkrótce zostanie rodzicami! Na Instagramie Marianny pojawiły się urocze zdjęcia małżonków oraz opis, z którego jasno wynika, że ich rodzina się powiększy. Marianna i Miłosz po raz pierwszy zostaną rodzicami już za kilka miesięcy.

“2 + 1 🤰🏼💜 … i jeszcze 🐶🐶 psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa 🧡🧡🧡 Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato, tego roku, zostaniemy rodzicami po raz pierwszy” – czytamy w opisie aktorki.

Marianna Gierszewska jest w ciąży! Internauci zachwycili się tą informacją i zasypali aktorkę mnóstwem gratulacji i życzeniami. Wśród nich czytamy:

“wielkie gratulacje ♥️♥️♥️ cudowna wiadomość ♥️👼🏻”

“To przepiękna nowina! Cieszę się razem z Wami, kochani! 🖤”

“Piękna wiadomość 💫 wszystkiego dobrego dla Was! Cieszcie się tym czasem w nieskończoność ❣️”

My również dołączamy się do życzeń! Gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej