Marianna Schreiber planuje rozwód z mężem? Modelka zdradziła prawdę!

28 grudnia 2021
Przez: : MC

Marianna Schreiber ochoczo odpowiada na liczne pytania kierowane od swoich obserwatorów. Po ostatnich wyznaniach związanych z brakiem rezygnacji z tematów politycznych na święta, fani zaczęli podejrzewać rozwód. Modelka zdobyła się na szczere wyznanie!

Kilka słów o Mariannie

Marianna Schreiber wzięła udział w 10. edycji programu Top Model. Wówczas dała się poznać szerszemu gronu odbiorców jako pewna siebie i walcząca o swoje marzenia kobieta. Marianna podczas występu w programie zdradziła, że jest żoną polityka partii Prawo i Sprawiedliwość, co wzbudziło nie tylko dodatkowe zainteresowanie jej osobą, ale również i kontrowersje.

Zobacz także: Marianna Schreiber o relacji z mężem

Modelka dzięki udziałowi w programie stała się popularna i rozpoznawalna. Ponadto rozpoczęła karierę modelingową, a grono fanów z zapartym tchem śledzi jej losy i rozwój karier. Marianna aktywnie działa także w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się swoimi przemyśleniami i jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Na Instagramie gwiazdy regularnie pojawiają się nowe fotografie, również z profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także posty skłaniające do refleksji.

Marianna Schreiber o rozwodzie

Za nami święta Bożego Narodzenia, a przy okazji tego wyjątkowego czasu, modelka zdobyła się na wiele szczerych wyznań. Marianna życzyła sobie bowiem świąt bez polityki i sporów, jednak ostatecznie nie obyło się bez tematów politycznych.

Zobacz także: Marianna tłumaczy swój udział w Top Model

Internauci dopytywali również o samopoczucie gwiazdy, jednak modelka nie napawała optymizmem mówiąc, że nie ma już siły. Fani zaczęli więc podejrzewać, że w życiu Marianny może dziać się coś niedobrego, a w związku z tym zapytali o rozwód. Schreiber odpowiedziała wyznając, że żadnego rozwodu nie będzie.

“Nie…rozwód nie…nie będzie rozwodu” – napisała za pośrednictwem Instagrama Marianna.

Marianna nie planuje rozwodu z mężem

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

źródło: Instagram Marianny Schreiber

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz