Połącz się z nami

Marietta Fiedor pokazała swoje nowe piersi. Robią wrażenie?

fiedor

Moda i uroda

Marietta Fiedor pokazała swoje nowe piersi. Robią wrażenie?

Uczestniczka pierwszej edycji „Love Island” niedawno poddała się operacji powiększenia biustu i w końcu zaprezentowała fanom efekt zabiegu. Marietta Fiedor pokazała swoje nowe piersi.

Marietta, która przez wiele lat zmagała się z kompleksem braku biustu, zdecydowała się na radykalne kroki. Powiększone piersi robią wrażenie?

View this post on Instagram

#selfietime #przyłapana #miłegodnia🌸

A post shared by Marietta Fiedor (@mariettafiedor) on

Marietta Fiedor była uczestniczką pierwszej edycji reality-show „Love Island. Wyspa Miłości”. 22-latka spędziła w hiszpańskiej willi wiele tygodni i ostatecznie doszła do finału, w którym razem z Frankiem zajęła drugie miejsce. Chociaż jeszcze przez jakiś czas po powrocie do Polski para spotykała się ze sobą i chętnie chwaliła w sieci wielką miłością, po pewnym czasie Fiedor i Rumak się rozstali.

Dziś Marietta prężnie działa w sieci i bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, dzięki któremu jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Fiedor publikuje zdjęcia, nagrywa relacje i chwali się postępami w rozwoju swojej wokalnej kariery.

Marietta Fiedor pokazała swoje nowe piersi

Gwiazda reality-show nigdy nie ukrywała, że mimo iż ma duży dystans do swoich piersi, ich rozmiar był jej wielkim wielkim kompleksem.

„Mam bardzo duży dystans do moich piersi. Aczkolwiek żadną tajemnicą nie jest to, że chciałaby je kiedyś powiększyć przynajmniej do rozmiaru B” – mówiła

Jeszcze kilka miesięcy temu Fiedor zdradziła, że zamierza poddać się operacji powiększenia biustu i jak obiecywała, tak też uczyniła. Marietta chętnie relacjonowała internautom przygotowania do tego dnia i w końcu na początku lipca Marietta powiększyła swój biust. Co więcej, w tym samym dniu jej koleżanka z „Love Island” Monika Kozakiewicz również poddała się operacji powiększenia piersi. Więcej o tym znajdziesz tutaj: Monika i Marietta z „Love Island” powiększyły piersi! Zrobiły operację biustu w tym samym czasie!

Marietta zastanawiała się, czy pokazywać swoim fanom, jak wyglądy jej piersi przez zabiegiem, a także efekt po, ale w końcu zdecydowała się opublikować takie zdjęcie. Zobaczcie sami.

fiedor
https://www.instagram.com/mariettafiedor/

Jak podoba się Wam efekt? Robi wrażenie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry