Połącz się z nami

Marietta i Franek mają własny program! Gdzie możemy ich oglądać?

Rozrywka

Marietta i Franek mają własny program! Gdzie możemy ich oglądać?

Po zakończonej przygodzie z programem Love Island. Wyspa Miłości Marietta i Franek nie mogą narzekać na brak obowiązków. Jak możemy się dowiedzieć para dostała swój własny program! Gdzie możemy oglądać Mariettę i Franka i o czym jest ich program? Poznajcie szczegóły! Marietta i Franek mają własny program!

Marietta i Franek poznali się w programie Love Island. Wyspa Miłości. O ile dziewczyna była od samego początku mieszkanką hiszpańskiej willi to Franek dołączył do uczestników programu nieco później, ale jak już wiemy, został w nim do samego końca. Pomiędzy parą od razy zaiskrzyło i nawet zauroczona we Franku Monika nie dała rady rozdzielić tej dwójki. Zobaczcie TUTAJ!

Pomimo tego, że para nie wygrała programu i stanęła na drugim miejscu podium, to bez wątpienia są oni jednymi z najbardziej lubianych uczestników. Po zakończonej przygodzie w Hiszpanii, Marietta i Franek przeprowadzili się do Warszawy, gdzie uwili już swoje pierwsze wspólne gniazdko. Są również bardzo aktywni w swoich mediach społecznościowych i mogą się pochwalić naprawdę dużą liczbą osób, które śledzą ich profile. Konto dziewczyny obserwuje w tym momencie prawie 150 tysięcy osób, a profil Franka nieco ponad 120 tysięcy ludzi. Dzięki temu możemy na bieżąco śledzić, jak rozwija się ich relacja i jakie mają plany na przyszłość.

Teraz jak już wiemy, dzięki zdobytej popularności para dostała swój własny program! Zobaczcie, gdzie możemy ich oglądać!

Marietta i Franek mają własny program!

Franek Rumak w wywiadzie dla portalu Party opowiedział o nowym show, w którym możemy go oglądać wraz z Mariettą:

„Program nazywa się Watch Island. Ipla wyszła do nas z inicjatywą jakoś miesiąc temu. Mieli wizję, że odcinki amerykańskiej wersji, żebyśmy my z Mariettą oglądając je, komentowali, w jakikolwiek sposób”

View this post on Instagram

Widzieliście kolejny odcinek WATCH ISLAND?🤔 @ipla.tv

A post shared by Marietta (@mariettafiedor) on

Jak również dodał, producenci programu nie narzucają im żadnego scenariusza, bo cenią parę właśnie za ich naturalność. A gdzie w takim razie możemy oglądać Mariettę i Franka w akcji?

Wystarczy ściągnąć aplikację Ipla, która jest dostępna zarówno na telefon, jak i na laptopa, a następnie wyszukać program Watch Island. Można również wpisać w przeglądarkę internetową Ipla.Tv i tam również znajdziemy program, w którym para bierze udział. Jest to jeszcze jeden dowód na to, że para jest bardzo lubiana, gdyż tylko oni dostali jak na razie taką propozycję, ze wszystkich mieszkańców programu Love Island!

Widzieliście już nowy program Marietty i Franka? Jak Wam się podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry