Połącz się z nami

Marietta i Franek z Love Island poszli na całość!

Rozrywka

Marietta i Franek z Love Island poszli na całość!

Marietta i Franek z Love Island postanowili iść na całość i uprawiali seks przy swoich współlokatorach. Co na to wszystko Monika? Czy ma złamane serce?

Love Island. Wyspa Miłości

To reality show, które prowadzi Karolina Gilon, znana przede wszystkim z uczestnictwa w programie Top Model. Love Island możemy obejrzeć na kanale Polsat. Z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością. Do tej pory to Big Brother szokował widzów najbardziej, jednak teraz musiał ustąpić miejsca Love Island. Wyspa Miłości.

View this post on Instagram

Miłość kwitnie? ?

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) on

Franek i Marietta z Love Island

Marietta i Franek z Love Island

W Love Island nie brakuje emocji, możemy zobaczyć nagość, łzy i seks! Do tej pory jeśli uczestnicy chcieli uprawiać ze sobą seks, korzystali ze specjalnej „kryjówki”. Jednak Marietta i Franek z Love Island postanowili się nie krępować i zrobili to pod okiem swoich współlokatorów. Całe zdarzenie obserwował Damian, który postanowił o nim opowiedzieć Monice – swojej ex. Jeszcze kilka dni temu nie mogła pogodzić się ze stratą Franka, który szybko poszedł w objęcia Marietty. Damian poinformował Monikę o całym zajściu w delikatny sposób:

On nie jest w twoim zasięgu. Tym bardziej po tym co widziałem wczoraj. Widziałem wszystko. Nastąpiła finalizacja. To było o 3 w nocy. Nie wiem, jak mogliście spać. Chyba sprawa jasna jest po prostu

Damian postanowił poinformować nie tylko Monikę, ale również wszystkich uczestników. Ada, który usłyszała już kilka plotek na temat zbliżenia, wypytywała go o szczegóły:

Co to było w nocy? Bo coś się mnie pytają o Mariettę i o Franka

Oczywiście Damian z chęcią odpowiadał na każde pytanie:

Ja nie mogłem spać. Tak patrzę, zerkam, cmoki, cmoki, cmoki. Mówię, ok, dobra, a potem tylko patrzę – noga w górze. Na początku było spokojnie, nabierało to tempa, a później widziałem już tylko, jak kołdra latała.

Ada wciąż wypytywała o szczegóły, a cały świadek zdarzenia z chęcią udzielał informacji o wszystkim:

Ona była na górze, czy gdzie była?

Bokiem.

Bokiem? To jak noga w górze?

Domownicy byli bardzo zaniepokojeni reakcją Moniki, przecież jeszcze nie tak dawno była zakochana we Franku. Całe szczęście, Marietta i Franek z Love Island swoimi igraszkami nie obudzili Moniki. Co więcej, okazało się, że nie tylko Marietta i Franek poszli na całość tej nocy. Oprócz nich, Sylwia i Mikołaj również postanowili trochę zaszaleć. Sylwia przyznała, że między nimi „zaczęły się szmery-bajery„. Była również zszokowana wielkością swojego kochanka: 

Miki ma tam w spodniach dużo.Czasami jest to niepozorne, bo z takiego, robi się taki.

Marietta z Love Island
Sylwia z Love Island
Franek z Love Island

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry