Połącz się z nami

Marietta i Ola z „Hotelu Paradise” w takich samych sukienkach! Teraz kupicie ją taniej!

Marietta i Ola

Moda i uroda

Marietta i Ola z „Hotelu Paradise” w takich samych sukienkach! Teraz kupicie ją taniej!

Uczestniczki pierwszej edycji popularnego programu rozrywkowego „Hotel Paradise” niejednokrotnie udowadniały swoje świetnie poczucie stylu. Zobaczcie, jak prezentują się Marietta i Ola z „Hotelu Paradise” w takich samych sukienkach! Wiemy również, gdzie można ją kupić i za jaką cenę!

Pierwsza edycja „Hotelu Paradise” okazała się wielkim sukcesem. Program ściągał przed telewizory tysiące widzów, którzy chętnie śledzili perypetie rajskich uczestników. Każdy odcinek trzymał w niepewności, a w każdej chwili losy kobiet i mężczyzn zamieszkujących w hotelu mogły się zmienić. Choć od pierwszej edycji minęło już trochę czasu osoby, które tam poznaliśmy wciąż są na językach wielu internautów. Szczególny prym wiodą uczestniczki, które interesowały się modą, a dziś chętnie prezentują swoje kolejne zdobycze modowe na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Niejednokrotnie informowaliśmy Was o stylówkach dziewczyn. W ostatnim czasie Ania Adamczyk zaprezentowała swoją bluzkę od Calvina Kleina, Marietta zapozowała w zjawiskowej sukience z sieciówki, a Martyna wyeksponowała swoją nienaganną figurę w jedwabnej kreacji. Choć to uczestniczki chętniej dzielą się swoimi zdobyczami, informowaliśmy Was również o modnych spodniach Matta i to w wyjątkowo korzystnej cenie, czy o Chrisie w jego eleganckiej stylizacji na każdą kieszeń.

Marietta i Ola z „Hotelu Paradise” w takich samych sukienkach!

Co ciekawsze, a co mogli zauważyć internauci, którzy śledzą zarówno życie Oli, jak i Marietty zaprezentowały się one w takiej samej kreacji. Mowa o białej sukience „Jasmine”, która znajduje się w ofercie firmy „Lovdres”. Sukienka ta, jest koszulowa i posiada pasek w zestawie. Wykonana jest z lekkiej, matowej tkaniny w odcieniu bieli. Kreacja świetnie sprawdzi się zarówno w połączeniu ze szpilkami, jak i adidasami. Można wykorzystać ją w sportowej stylizacji, jak i eleganckiej. Jej regularna cena to
228 zł, jednak teraz kupicie ją dużo taniej, bo za 193,80 zł, czyli o 15 % mniej!

Jak podobają się Wam sukienka Marietty i Oli z „Hotelu Paradise”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry