Połącz się z nami

Marietta pokazała zdjęcie, jak była dużo większa! Szokująca metamorfoza!

Zdrowie i dieta

Marietta pokazała zdjęcie, jak była dużo większa! Szokująca metamorfoza!

Marietta była jedną z bardziej lubianych uczestniczek w programie Love Island. Wyspa Miłości. Jak się okazuje, jest ona również osobą, która nie zawsze wyglądała tak jak teraz, a jej kolejne metamorfozy wciąż szokują jej fanów. Teraz Marietta pokazała zdjęcie, jak była dużo większa! Zobaczcie!

Marietta poprzez udział w programie Love Island stała się osobą medialną. Codziennie możemy zobaczyć, co aktualnie u niej słychać, ponieważ jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Po programie wraz z Frankiem Rumakiem stworzyli zgrany związek i jak się okazuje, właśnie razem zamieszkali.

Marietta jest również bardzo barwną postacią i w swoim życiu przeszła już wiele metamorfoz. Ostatnio pisaliśmy o tym tutaj, że dziewczyna miała już na swojej głowie niemal każdy kolor włosów. Ciężką sobie wyobrazić Mariettę, jako blondynkę, a trzeba dodać, że na jej głowie pojawił się również róż.

Kiedy tylko pojawiła się w programie, czujni internauci od razu wywęszyli, że to nie pierwszy raz, kiedy dziewczyna ma styczność z kamerami. Jak się okazuje, zagrała ona w paradokumentalnym serialu, Dlaczego Ja?. To właśnie tam mogliśmy zobaczyć dziewczynę w jasnym blondzie i z paroma kilogramami więcej! Teraz sama opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, ze swojej przemiany i musimy powiedzieć, że jej metamorfoza jest naprawdę szokująca!

Marietta pokazała zdjęcie, jak była dużo większa!

Już wcześniej w mediach pojawiały się artykuły na temat dziewczyny, kiedy wyglądała całkowicie inaczej. Również my nie raz pisaliśmy o jej metamorfozach. Jednak teraz pochwaliła się zdjęciem, kiedy była naprawdę dużo większa i trzeba przyznać, że to, czego dokonała, budzi ogromny szacunek!

Również podczas pierwszego odcinka wyznała, że schudła 14 kilogramów i nie zawsze była tak atrakcyjna, jak teraz.

„Udało mi się schudnąć 14 kilo, także to ciało nie jest jeszcze takie, jakie powinno. Mój biust jest po prostu malutki. Najbardziej lubię moją twarz i nogi, a uśmiech uważam jaki swój największy atut”

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/marietta.loveisland/

Musimy przyznać, że podziwiamy ją za tak silną wolę i to jak teraz wygląda. Bez dwóch zdań nie przypomina Marietty z tamtego okresu!

Na Was też zrobiła wrażenie metamorfoza Marietty?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry