Połącz się z nami

Marietta Witkowska była kiedyś dużo szczuplejsza! Zobaczcie sami!

Marietta Witkowska

Moda i uroda

Marietta Witkowska była kiedyś dużo szczuplejsza! Zobaczcie sami!

Zwyciężczyni programu „Hotel Paradise” pokazała stare zdjęcie sprzed 4 lat. Marietta Witkowska była kiedyś dużo szczuplejsza.

Marietta pokazała swoim fanom stare zdjęcie z perfekcyjnie wyrzeźbionym brzuchem. Wróci jeszcze do tej figury?

Dokładnie 17 kwietnia na widzów pierwszego sezonu „Hotel Paradise” czekał wielki finał. Po wielu tygodniach pobytu na indonezyjskiej wyspie, poznaliśmy zwycięzców. Marietta i Chris, którzy w finale stanęli obok Martyny i Latino, decyzją byłych współmieszkańców wygrali główną nagrodę. Jak się okazało, poza pieniędzmi zdobyli coś dużo cenniejszego, czym jest uczucie.

Marietta Witkowska jak wielu innych uczestników reality-show zdobył ogromna popularność. Od kiedy media dowiedziały się, że razem z Chrisem zostali pierwszymi zwycięzcami „Hotelu Paradise”, nie ma dnia, w którym nie można przeczytać nowości na ich temat. Niedawno informowaliśmy naszych czytelników, że Marietta i Chris już wkrótce wezmą udział w nowym programie, który z pewnością cieszyć się będzie dużym powodzeniem.

Marietta Witkowska była kiedyś dużo szczuplejsza

Uczestnicy, którzy wzięli udział w „Hotelu Paradise”, od kilku tygodni przebywają już Polsce, gdyż materiał do reality-show kręcony był z lekkim wyprzedzeniem. Marietta Witkowska, którą na Instagramie obserwuje z dnia na dzień coraz większa liczba obserwatorów (w tym momencie jest ich już ponad 306 tys.)stara się być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Partnerka Chrisa udostępnia w swoich mediach społecznościowych liczne zdjęcia czy często odpowiada na pytania zaciekawionych internautów.

Tym razem gwiazda reality-show postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem sprzed czterech lat, na którym miała kilka kilogramów mniej. Marietta Witkowska była kiedyś dużo szczuplejsza. Zobaczcie, jakie zdjęcie pokazała na swoim Story:

Marietta Witkowska
https://www.instagram.com/stories/marietta_paradise_hotel/2291449104609229540/

„4 lata temu byłam taka chuda” – podpisała Marietta stare zdjęcie

Jeśli jesteście ciekawi, jak jeszcze zmieniała się Marietta, koniecznie zobaczcie jej metamorfozy. Zwyciężczyni „Hotel Paradise” uwielbia eksperymentować z kolorem swoich włosów.

Myślicie, że Marietta zechce wrócić do figury sprzed kilku lat? Według nas nawet z kilkoma kilogramami więcej wciąż wygląda rewelacyjnie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry