Połącz się z nami

Marietta Witkowska kusi fanów zdjęciem z wanny pełnej piany! Zmysłowo?

Marietta hotel paradise

Moda i uroda

Marietta Witkowska kusi fanów zdjęciem z wanny pełnej piany! Zmysłowo?

Zwyciężczyni „Hotel Paradise” pokazała się internautom, jak spędza czas relaksując się. Marietta Witkowska kusi fanów zdjęciem z wanny!

Ostatnie zdjęcie Marietty bardzo przypadło do gustu jej obserwatorom. Zobaczcie sami.

Od finału programu „Hotel Paradise” minęło już kilka tygodni, a emocje fanów show, jeszcze nie opadły. Chociaż program zakończył się, to widzowie, którzy przez osiem tygodni śledzili poczynania uczestników na indonezyjskiej wyspie, mogli oglądać wszystkich ponownie na ekranie w programie „Hotel Paradise. Powrót z raju”.

Bez wątpienia przyznać trzeba, że jedną z najbardziej wyrazistych osób w programie była zwyciężczyni reality-show Marietta Witkowska, która w parze z Chrisem wygrała program. Chociaż zakochani nie zawsze się dogadywali i nie wiedzieli, jak potoczą się ich losy po powrocie z wyspy, okazało się, że wciąż są razem. Marietta i Chris jako jedyna para, która poznała się w programie, nadal tworzy szczęśliwy i oparty na miłości związek.

Zobacz: Marietta i Chris planują zaręczyny?! Zwyciężczyni „Hotelu Paradise” zaskoczyła swoją wypowiedzią!

Marietta Witkowska kusi fanów zdjęciem z wanny pełnej piany

Dzięki temu, że Marietta zgłosiła się do programu, który ostatecznie również wygrała, stała się niezwykle popularna i rozpoznawalna. Wystarczy spojrzeć na profil Witkowskiej w mediach społecznościowych. 25-latka pochwalić się może naprawdę pokaźnym gronem obserwatorów. Jej Instagram śledzi już prawie 340 tys. followersów, a wyniku takiego pozazdrościć może jej nie jedna gwiazda polskiego show-biznesu. Marietta aktywnie działa w social-mediach dodając liczne zdjęcia czy krótkie relacje oraz jej w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami.

Jedno z ostatnich zdjęć, jakie zamieściła na swoim profilu zwyciężczyni „Hotel Paradise”, bardzo spodobało się jej fanom.  Marietta Witkowska kusi internautów zdjęciem z wanny.

Pod nowym zdjęciem partnerki Chrisa nie mogło zabraknąć oczywiście zachwytów jej fanów.

„Ooooooooooo gorącoooo”

„Jesteś śliczna kobieta”

„Cudowne zdjęcie”

A jak Wam podoba się zdjęcie Marietty z wanny? Czekacie na więcej podobnych fotek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry