Połącz się z nami

Marietta Witkowska w wyciętym stroju kąpielowym. Widać efekty treningów?

marietta witkowska

Moda i uroda

Marietta Witkowska w wyciętym stroju kąpielowym. Widać efekty treningów?

Gwiazda reality-show pochwaliła się w sieci bardzo odważnym zdjęciem, które zachwyciło internautów. Marietta Witkowska w wyciętym stroju kąpielowym.

Zobaczcie, jak prezentuje się Marietta w plażowym wydaniu. Widać efekty treningów?

Od zakończenia emisji pierwszego sezonu „Hotel Paradise” minęły już dwa miesiące. Reality-show, w którym przez kilka tygodni widzowie oglądać mogli perypetie młodych uczestników, od początku wzbudzało wiele emocji i kontrowersji.

Marietta Witkowska była jedną z uczestniczek programu, która jak się okazało, ostatecznie zwyciężyła „Hotel Paradise”. 25-latka w parze z Chrisem Duckim doszła aż do finału, który decyzją współmieszkańców wspólnie wygrali. Zakochani wrócili do Polski jako szczęśliwa para, ale niestety ku zaskoczeniu wielu swoich fanów, niedawno ogłosili, że postanowili się rozstać.

Marietta Witkowska w wyciętym stroju kąpielowym

Po zakończeniu przygody na indonezyjskiej wyspie Marietta świetnie radzi sobie w realiach polskiego show-biznesu. Witkowska bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, który obserwuje ogromna ilość followersów (już ponad 332 tys.).

Zwyciężczyni „Hotelu Paradise” publikuje w sieci wiele zdjęć, na których chętnie chwali się udanymi stylizacjami. Marietta wielokrotnie przyznawała również, że marzy o powrocie do sylwetki sprzed kilku lat i z pomocą przychodzą jej w tym regularne treningi oraz zbilansowana dieta. Zobacz: Marietta Witkowska zrzuca zbędne kilogramy! Da radę?

Teraz Witkowska zdecydowała się opublikować zdjęcie, na którym pokazała swoją figurę. Marietta Witkowska w mocno wyciętym stroju kąpielowym.

„Głos oddany, można odpoczywać 🙂 dziś pogoda rozpieszcza ! Korzystajmy”– podpisała zdjęcie Marietta

Nowe zdjęcie gwiazdy reality-show bardzo spodobało się jej obserwatorom, którzy nie ukrywali zachwytu nad jej figurą i urodą.

„cieszę się, ze pokazujesz swoje ciało takie jakie jest, a nie przerabiasz zdjęć tak jak większość lasek. Szacun serio”

„Cudowna figura i przepiękna”

„Śliczna jesteś marietta”

„wow ale figura!!! Chyba schudlas? Wygladasz super”

marietta witkowska
https://www.instagram.com/marietta_paradise_hotel/

Nie da się ukryć, że efekty treningów zauważalne są gołym okiem. Oczywiście podpisujemy się pod komentarzami fanów Marietty. Witkowska prezentuje się naprawdę oszołamiająco.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry