Połącz się z nami

Marietta Witkowska znów jest zakochana? „Jestem szczęśliwa”

marietta witkowska ma nowego chlopaka

Z życia gwiazd

Marietta Witkowska znów jest zakochana? „Jestem szczęśliwa”

Zwyciężczyni pierwszej edycji populanrgeo reality-show końcu odnalazła miłość? Marietta z Hotel Paradise ma chłopaka?

Hotel Paradise

Marietta Witkowska był bohaterką pierwszej polskiej edycji Hotel Paradise. Razem z grupą pozostałych uczestników przez kilka tygodni przebywała w hotelu na Bali, gdzie kamery śledziły każdy ich krok. Mimo iż początki Marietty w programie nie należały do najłatwiejszych, 25-latka w końcu otworzyła swoje serce na nowe doznania. Partnerem Marietty w programie został Chris Ducki i wkrótce między parą zaczęło rodzić się uczucie. Marietta i Chris doszli do finału i decyzją pozostałych uczestników zostali zwycięzcami 1. edycji Hotel Paradise.

Witkowska i Ducki jeszcze przez kilka miesięcy po zakończeniu udziału w programie tworzyli związek, jednak ostatecznie relacja ta nie przetrwała. Para postanowiła się rozstać, informując o tym zawiedzionych fanów za pośrednictwem mediów skocznościowych.

Marietta z Hotel Paradise ma nowego chłopaka?

Od rozstania Marietty i Chrisa minęło już sporo czasu, a byli partnerzy układają swoje życie uczuciowe na nowo. Chris od wielu miesięcy związany jest z nową partnerką i wkrótce para powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zobacz także: Chris z Hotel Paradise zostanie ojcem

Marietta bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych i często pytana jest przez swoich obserwatorów o to, czy w jej życiu również pojawiła się druga połówka. Ostatnio Witkowska coraz częściej pokazywała na swoim Instagramie tajemniczego mężczyznę, co nie uszło uwadze jej fanów.

„Czy ten chłopak którego pokazujesz to twój chłopak” – zapytał zaciekawiony internauta

Zwyciężczyni Hotel Paradise postanowiła odpowiedzieć na to pytanie.

„Już wam trochę za dużo pokazałam, to na pewno. Ale na tę chwilę nie żałuję. Jestem szczęśliwa”- wyznała uradowana Marietta

Marietta witkowska ma nowego chlopaka?
Marietta Witkowska ma nowego chłopaka?

Chociaż Witkowska nie zdradziła wprost, że mężczyzna, z którym coraz częściej pokazuje się na swoim Instagramie, skradł jej serce, nie podlega wątpliwościom, że coś może być na rzeczy.

źródło: Instagram Marietta Witkowska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry