Połącz się z nami

Marietta Witkowska została blondynką! Ten kolor nie był dobrym wyborem!

Moda i uroda

Marietta Witkowska została blondynką! Ten kolor nie był dobrym wyborem!

Uczestniczka uwielbianego reality-show pochwaliła się swoim obserwatorom odmienionym wizerunkiem i zaprezentowała w nowym kolorze włosów! Niestety zmiana ta nie przypadła do gustu internautom. Marietta Witkowska została blondynką!

Jesteście ciekawi, jak Marietta z „Hotelu Paradise” wygląda w blond włosach? Koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem!

Marietta Witkowska

Od ponad miesiąca codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 widzowie mogą oglądać najnowsze reality-show stacji TVN7. Jeszcze zanim program, pojawił się w emisji, było pewne, że przysporzy sporo emocji i oczywiście kontrowersji. Single, którzy zgłosili się do programu, mają jedno bardzo ważne zadanie, aby być ciągle w parze. To jedyna szansa, aby nie odpaść z „Hotelu Paradise” i zdobyć szansę na wygranie nagrody głównej.

Wszystko wskazuje na to, że na bardzo dobrej drodze do zwycięstwa jest Marietta Witkowska, jedna z uczestniczek uwielbianego reality-show. Chociaż początki 25-latki w programie były burzliwie i wisiało nad nią widmo opuszczenia programu, od kilku tygodni tworzy udany związek z Chrisem. Z dnia na dzień relacja ta nabiera większych rumieńców i zarówno Marietta, jak i Chris przyznają, że pojawia się między nimi niespodziewane uczucie.

Marietta Witkowska została blondynką

Odcinki programu „Hotel Paradise” nagrywane były z wyprzedzeniem dlatego uczestnicy, których wciąż możemy oglądać na ekranach, powrócili już dawno do Polski. Ich udział w programie sprawił, że zyskali ogromną popularność i prężnie działają na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Marietta Witkowska, która uznawana jest przez widzów jako jedna z najbardziej barwnych postaci w „Hotelu Paradise”, zgromadziła na swoim Instagramie bardzo pokaźną ilość obserwatorów. Już teraz profil jej śledzi prawie 140 tys. followersów, a liczba ta z dnia na dzień jest coraz większa.

Gwiazda „Hotelu Paradise” chwali się w sieci licznymi zdjęciami i jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Ostatnie zdjęcie, jakie Marietta zamieściła na swoim Instagramie, wywołało sporo emocji, gdyż 25-latka pokazała się w zupełnie innym kolorze włosów. Jak się okazuje, to tylko żart!

„Prima aprilis ❤️😂🥂” – podpisała zdjęcie Marietta

Marietta Witkowska
https://www.instagram.com/marietta_paradise_hotel/

Obserwatorzy licznie komentowali nowy post Witkowskiej.

„Nie nie nie ❤️ Tym włosom mówimy Nie”

„Zupełnie te włosy nie pasują do Twojego charakteru 🤭🤭🤭😂 dobrze że prima aprilis :D”

„W ciemnych lepiej” – komentowali internauci

Myślicie, że Marietta posłucha rad obserwatorów i jednak nie zostanie blondynką?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry